Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hiba volt megismernem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba volt megismernem a bdsm-et, mit csináljak most? 18L

Figyelt kérdés

Vannak jó oldalai,bizonyos fokig élvezem,de úgy érzem nem normális ez. Túlléptem egy határt aminél már nem tudom össze egyeztetni a szex közbeni és a hétköznapi énemet. Nagyon rossz. Mit csináljak h normális legyek? Egyáltalán hogy lehet normálisan szexelni? Mit kell ott csinálni?

Nekem eddig csak olyan ffival volt dolgom aki ebben a témában volt érdekelt, sosem 'vaníliáztam'... meddig terjed a normális szex? Én szeretnék jó lenni,nem ilyen fura...



2016. szept. 5. 23:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg nemet mondani rá, ha a párod ilyet kér tőled. De őszintén, vágysz rá? Élvezed, jól esik? Mert ha igen, kár lenne feladni csak azért, mert furcsának hiszed magad.


22/L

2016. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 RRR ***** válasza:

ha tudod,mit szeretnél,mi a jó neked

és mit nem,mi a rossz

akkor már meg is van a megoldás

2016. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Hát ez az... nem tudom h vágyok e rá

...az egyik részem szereti,a normális viszont nem...

Nem tudom összeegyeztetni a nappali önmagammal az éjjelit...

2016. szept. 5. 23:19
 4/27 anonim ***** válasza:
31%

"vaníliáztam", vazze? Besza-behu.

Egyébként gyere át, megmutatom milyen a normál szex!

2016. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%

De nem is kell összeegyeztetned. Hiába felsővezető valaki az életben, ha éjszaka arra vágyik, hogy valaki más irányítsa.


22/L

2016. szept. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#4 az azt jelenti amiben nincsen bdsm

Aki pedig ezt csinálja az a vanilla v vanília.... ugye 😃

2016. szept. 5. 23:22
 7/27 A kérdező kommentje:

#5 kissé túl mentem ezen a határon.

Élveztem vmit gondolatban de mikor kipróbáltam nagyon rossz volt... nem tumit akarok.nagyon nem megy ez...

2016. szept. 5. 23:24
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szabad tudnom, mi volt az? Én egyébként az ilyen élményeket ugyanúgy szükségesnek és fontosnak tartom. Gondolj bele, ha nem lett volna lehetőséged átélni, megölt volna a kíváncsiság, hogy vajon milyen lenne. Most már nem a bizonytalanságban élsz, hanem pontosan tudod. És tanulhatsz is belőle. Te mit gondolsz erről?


22/L

2016. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Az a baj h gondolatban még mindig izgat... többször is megpróbáltam épp ezért de nem megy.ez túl sok a normális enemnek...

Ide sztem nem írható le mert törölnék...arra gondolj ami undorító ha épp csak erről beszélnek is... jó eséllyel köztük lesz

2016. szept. 5. 23:32
 10/27 anonim ***** válasza:
Csak nem? 2 girls 1 cup?
2016. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!