Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hiba volt megismernem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba volt megismernem a bdsm-et, mit csináljak most? 18L

Figyelt kérdés

Vannak jó oldalai,bizonyos fokig élvezem,de úgy érzem nem normális ez. Túlléptem egy határt aminél már nem tudom össze egyeztetni a szex közbeni és a hétköznapi énemet. Nagyon rossz. Mit csináljak h normális legyek? Egyáltalán hogy lehet normálisan szexelni? Mit kell ott csinálni?

Nekem eddig csak olyan ffival volt dolgom aki ebben a témában volt érdekelt, sosem 'vaníliáztam'... meddig terjed a normális szex? Én szeretnék jó lenni,nem ilyen fura...



2016. szept. 5. 23:13
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Közel jársz de egyedül voltam...mm h egy fiú plusz én
2016. szept. 5. 23:36
 12/27 anonim ***** válasza:
91%

Esetleg privátban elmondod?


Egyébként a BDSM egy nagyon nagy világ. Esetleg megpróbálhatsz könnyedebb dolgokat. Nem mindig jó ötlet a közepébe csapni. Kezdésnek túl sok is lehet.


22/L

2016. szept. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
#12 írtam
2016. szept. 5. 23:41
 14/27 anonim ***** válasza:
Na igen egy ideig jó kislány leszel de valahol ott lesz a vágy újra hogy megint vágysz hogy átlépd a határt !
2016. szept. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
2%
Kit érdekel a nyomorod? Úgysem leszel soha normális ember!
2016. szept. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Sok embernek vannak fura, vagy épp beteges vágyai. Legtöbbjüket csak fantáziaszinten izgatja az adott dolog, vagy épp nem tudják kiélni.

A "normális szex" relatív. Embere és helyzete válogatja. Kuki a punciba- ez az alapmanőver. Ezen kívül gyakori még az orál, a 69 és az anál, valamint egy csomó póz, csak a képzelet és a hajlékonyság szab határt. A tempót és a vehemenciát a hangulat határozza meg. Az összebújós-romantikázóstól a BDSM-be hajló, hajhúzós, vad kefélésig fokozatmentesen választható, akár menet közben is.

2016. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Írj
2016. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
#13: nekem is megírnád?
2016. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

#16

Koszonom szépen h ezt leírtam. Én tényleg meg akarok próbálni normális lenni,es olyan romantikus dolgokat csinál vadabbak helyett

2016. szept. 6. 09:19
 20/27 anonim ***** válasza:
leirhatnád nekem is kiváncsi vagyok
2016. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!