Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarja sok lány még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja sok lány még 20-on évesen is, hogy hónapokat várjunk az első szex előtt?

Figyelt kérdés
Avagy csak engem vezetnek meg?
2016. szept. 6. 18:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23%

# 9/10

Amit te írsz, azért úgy felpofoznék bármilyen pasit, hogy kiesnének a fogai.

2016. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%

9/11 Tökéletesen igazad van,osztom a nézeted.


Kérdező:


A legjobb taktika hogy foglalkozol vele 1 darabig. Kedves aranyos és jó fel vagy amilyen alapban szoktál lenni,vagy is csak önmagad légy. Tudatosítsd a lányban mit akarsz,és mi elképzelhető,mit nyer ha téged választ,és lépj le.Soha többet ne keresd.Ha kelessz neki keresni fog a válasszal hidd el!! Ha meg nem,eleve nem lett volna értelme!!

2016. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%
Lehet lepontozni, de történt már ilyen velem. Rohadtul ijesztő, félelmetes, és megalázó. Rettegtem, hogy meg is fog-e erőszakolni az illető, vagy "csak" beéri a taperolással, mikor megkértem, hogy ne tegye. Végülis csak évekra szóló lelki trauma volt, de csináljátok csak, mi nők valóban nem tudjuk, hogy mi kell a nőknek.
2016. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
42%

"Avagy csak engem vezetnek meg?"

Meg azokat a balekokat akik beke us mennek a dologba. Rááldiznak egy rakd pénzt, időt, energiát a csajra mert azt hiszik megéri. Persze a csaj sose gondolta komolyan csak kell egy szerencsétlen akit könnyű lehúzni. Hónapokat várni 20-on évesen? Ez már vicckategória.

2016. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%

"Bár nekem a megismerkedéstől kezdve inkább 1-2 év kell ehhez."


Ugye ez csak poén akart lenni?

2016. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem, miért kell bántani. Nektek miért fáj, hogy egy random idegen a neten nem akar egyből lefeküdni olyannal, akit nem ismer? Szerintem nem ártok ezzel nektek, és én se szólok be, amiért páran már első randin eljutnak a szexig. Hadd csinálja már mindenki úgy, ahogy akarja, amíg a másik félnek is megfelel....
2016. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a másik félnek nem felel meg. Ki akar balek lenni?
2016. szept. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 06:46

Érdekes, volt már 3 párom, a harmadikkal jelenleg is tök jó a kapcsolatunk. Szóval van, akinek megfelel. Sőt, tegnap beszélgettem erről a barátommal, azt mondta, neki is fura lenne "idegennel" összejönni, pár találka után. Fogadd már el, hogy nem mindenki olyan, mint te :D

Az első barátom pl 5 éve volt osztálytársam, mikor összejöttünk.

Még mindig nem értem, honnan szeditek, hogy "várni" kell neki. HAVEROK vagyunk. Nem vár senki senkire. Csak jóban vagyunk. Ismerkedünk. Spanolunk. Stb. Mikor már úgy érezzük, hogy van valami köztünk, akkor 1-2 hónap és összejövünk, és lefekszünk. Nem "váratok" senkit évekig.

2016. szept. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
57%

Én 19 évesen nem igénylem, hogy hónapokig várjunk

L

2016. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
96%

Én szeretek előbb megbizonyosodni róla, hogy tényleg jó páros lennénk-e az illetővel, mielőtt össze-visszakefélünk. (Legtöbbször kiderül, hogy nem.) Sokan a kapcsolatok elején csak ezzel vannak elfoglalva, rózsaszín köd, dugnak mint a nyulak (de szép a "szerelem"), aztán mikor megunják egymást, rájönnek, hogy a szexnél több kell és jön a koppanás... Én nem váratok senkit. Akit érdeklem, akinek kellek, az úgyse fog ez miatt megunni, hogy nem megyünk rögtön ágyba. (Tapasztalat.) Nem szabok időpontokat, mert az gyerekes. Nem is várom el, hogy bárki hősködjön, mert kibírja szex nélkül. Felőlem álljon tovább, nem vesztünk semmit. Ha már most kvázi "megcsal", akkor nincs is miről beszélnünk. Az se hat meg, ha domináns, rosszfiú, alfahím, vagy akármi, mert eddig minden pasiról kiderült, hogy nyuszi hozzám képest. Nem vagyok frigid, se prűd, sőt, csak némileg erkölcsös. Akinek ez nem tetszik, hát sajnálom.


19/L

2016. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!