Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam neki, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam neki, hogy csak szexet akarok?

Figyelt kérdés
Fél évvel ezelőtt megismerkedtem egy sráccal..eleinte nagyon normális,aranyos volt,sokat beszélgettünk,találkoztunk én komolyan gondoltam őt,de kiderült,hogy ő csak szexet akart. Erre én lekoptattam és visszautasítottam.Egy csomó ideig nem is beszéltünk nem is találkoztunk,de nemrég láttam meg beszéltünk is és meggondoltam magam.Mármint,ami a szexet illeti.Komoly kapcsolatot nem akarok,egy nemrég kialakult csalódás miatt,de a szex jó lenne vele.De szerintetek nem ciki,hogy most ezzel megkeresem?Hogy vezessem rá? 19/L
2016. szept. 7. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem hiszem hogy ha elmondanád neki mit szeretnél őrjöngve fog kiabálni és haragudni !!

Oda vissza lesz az örömtől és hogy milyen mázlista !!

2016. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Nincs senkim. szivesen talalkozgatnek veled.
2016. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Ebből is látszik hogy nincs férfi aki megértené a nőket

Nem tudom mit kell ez bonyolítani: írs meg neki hogy kefélni akarsz egyet és vagy igent vagy nemet mond ennyi az pedig hogy ribinek nézne már kiderült csak az árat kell tisztáznotok

2016. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
közel lépsz hozzá és megmarkolod a farkát,közben rákacsintasz
2016. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 RRR ***** válasza:
100%

egyszerűen és pont

nem ciki .......a szex sose az!!!!

2016. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!