Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy reagálnátok arra hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok arra hogy a párotok szexkapcsolatban élt?

Figyelt kérdés

Barátnőm bevalotta h hónapokon át egy nála 15 éves férfival szexkapcsiban élt. Pontosabban mindent csináltak de szűzességét megőrizte. Mindezt érzelmek nélkül. Ahogy ő fogalmazott azért tette mert jól esett mkndegyiküknek.

Aztán megjelentem én és abbahagyták a dolgot.


Nagyot süllyedt a szememben. Egyszerüen örömlányként tudok rá tekinteni. Simán elképzelem h újrakezdik akár mellettem is. Olyan erkölcstelennek kiüresedett érzem a barátnőm. Amig nem tudtam minden szép és jó volt.

Így elhagytam őt.

Nektek erről mi a vékeményetek?

A lány 20 éves.



2016. szept. 9. 10:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
66%
#20: Ez csak egy troll. Ne vedd komolyan. :)
2016. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
5%
Én is kidobnám az ilyet, büdös r.ibanc aki szexkapcsolatozik.
2016. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Hát én eléggé konzervatív vagyok e téren, szóval tőlem ez nagyon idegen.

Ha az exével lefeküdt volna akit szeretett azzal nem lenne bajom.

Már mint egyfajta féltékenység akkor is lenne, de nem vetném meg őt érte

2016. szept. 9. 18:17
 24/29 anonim ***** válasza:
13%

#20 De ki ám, és megint megtenném.

De olvasd el figyelmesebben! A hazudozást írtam fő oknak, ez csak hab volt a torán.

Ő most kereshet mást, akit ez nem zavar. Ezek szerint sokan vannak. Én meg találtam olyant, aki nekem is megfelelt.

Csakúgy, mint a kérdező, és a volt barátnője.

Én, és talán mások is, büszke akarok lenni a feleségemre, és nem szégyenkezni miatta.

2016. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
66%

Te nem konzervatív vagy, hanem khm... hogy is mondjam...

Szóval hülye. A barátnőd játszadozott. Ismerkedett a testével, a testiséggel. Mi a bűn ebben? Az, hogy nme várt meg téged ezzel? Hnnan a bánatból kellett volna tudnia, hogy te létezel egyáltalán?

2016. szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
87%
24# csak Nehogy 20 év múlva itt is kiderüljön valami... ;)
2016. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ez sajnos benne van a pakliban...
2016. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
51%

annyiban jó, hogy nem ilyen hülyékkel marad ez a teljesen normális lány mint te, több szabad préda a piacon.

Vigyázz, mert te is úgy jársz mint sok konzervatív ismerősöm 30 felett! Hogy egy normális kapcsolatot nem tudnak összehozni, mert minden lánynak tökéletesnek kell lennie, és persze 30+ lányok már nagyon ritkán vannak.


Remélem a lánynak lesz majd egy megértő társa aki annak ellenére, hogy fiatalon mit tett, elfogadja olyannak amilyen és nem egy ilyen fogja meghatározni a szerelmet.

2016. szept. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Elmagyaráznád, hogy lehet szexkapcsolatban élni hónapokon át, úgy hogy valaki szűz marad? Rohadtul kíváncsi lennék rá.
2016. szept. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!