Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy reagálnátok arra hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok arra hogy a párotok szexkapcsolatban élt?

Figyelt kérdés

Barátnőm bevalotta h hónapokon át egy nála 15 éves férfival szexkapcsiban élt. Pontosabban mindent csináltak de szűzességét megőrizte. Mindezt érzelmek nélkül. Ahogy ő fogalmazott azért tette mert jól esett mkndegyiküknek.

Aztán megjelentem én és abbahagyták a dolgot.


Nagyot süllyedt a szememben. Egyszerüen örömlányként tudok rá tekinteni. Simán elképzelem h újrakezdik akár mellettem is. Olyan erkölcstelennek kiüresedett érzem a barátnőm. Amig nem tudtam minden szép és jó volt.

Így elhagytam őt.

Nektek erről mi a vékeményetek?

A lány 20 éves.



2016. szept. 9. 10:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
81%

Annyit gondolnék: "Egészségedre"

Elmeséltetném vele a részleteket, hátha van.közte olyanamit én is kipróbálnék vele.


Párom is és én is ltünk szexkapcsolatban mielőtt össze jöttünk. Az akkor.volt, ez meg most van.


Tényleg hagyd el a lányt. Jobbat érdemel nálad.

27N

2016. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
18%
Butus volt hogy beszámolt róla neked
2016. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
93%
#12 nagyon is jól tette,hogy elmondta,egy jó kapcsolatban ugyanis alap dolog lenne,hogy bármit megoszthatsz a pároddal,a múltadat is beleértve,mert ha igazán szeret,elfogad azzal együtt is.Ha nem fogad el,akkor nincs értelme a kapcsolatnak sem.A közös jelenre,jövőre kell koncentrálni,nem a múltra.
2016. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%
Én csak azon gondolkodom, hogyha rendes kapcsolatban szexelt volna, akkor nem zavart volna csak így?
2016. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
91%

Szabad klassz csak. Szerintem semmi gázt nem tett.


De te meg gondolom nagyon nem szeretted, ha ennyi miatt már elsomfordáltál.

2016. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy sajnálom a lányt, mert egyenes volt veled és jó nagy pofon lett a vége. Vajon legközelebb képes lesz őszinte lenni?
2016. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
92%

ÉS amúgy is baromi káros amit csinálsz... Szerintem ennek az a vége, ami itt is látható a fórumon, hogy a lányok nem mernek szexelni azzal sem, akivel amúgy szeretnének, mert teljesen paráznak attól, hogy ki mit gondol majd róluk.


Komolyan, ha így indul valakinek az élete utána nem csoda, hogy utálja majd a szexet, mert mások megvetik ezért.

2016. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
17%

hát szerintem nem tetted jól, hogy elhagytad. Mindenkinek vannak fázisai, de nekem nem úgy tűnt, hogy ezt ő megbánta volna és ez így jó. De nyitott volt feléd, megosztotta ezt és te nem tudod elfogadni. Gáz, nehéz lesz olyan lányt találnod aki teljesen szeplőtelen, főleg úgy, hogy nálad is lesz TUTI egy fázis amikor csak tombolni akarsz, érzelmek nélkül.


Én páromnak is volt egy szexkapcsolata, egy hosszú kapcsolat után, nem volt érzelem, csak tombolni akart és talált egy baromi jó embert erre. Őszintén, ki a franc ne menne egy ilyenbe bele? Ha most szakítanék vele tuti én is fél évig csak tombolni akarnék.

2016. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
7%

Jól tetted. Rosszabb lett volna mindkettőtöknek, ha 20év, 3gyerek után derül ki.

A lányoknak (is) meg, rendesen kell viselkedni, és akkor nem kell szégyenkezniük, hazudozniuk a múltjuk miatt.

Én így dobtam ki a r...it, (20év után), mert letagadott néhány egyéjszakást. A nagyobb baj a sok hazudozás, és a megbízhatatlanság.

"Ha tényleg Qból lesz a legjobb feleség, akkor sok boldog család lesz a jövőben..."

2016. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%
#19 kidobtad 20 év után,mert volt előtted pár egyéjszakása?Ekkora baromságot :D Nagy szerelem lehetett köztetek a 20 év alatt,ha ennyi miatt dobod...
2016. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!