Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy műtéti heg zavarna téged?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy műtéti heg zavarna téged? Férfiak válaszát várom.

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 13:27
1 2 3
 21/23 osterban válasza:
50%
Egyáltalán nem zavarna. Nem is tudom elképzelni, hogy ilyesmi zavarjon valakit.
2016. szept. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Szerintem ez hülyeség. Nekem van egy jobb oldalt az allkapcsomnal mert 4 éves koromban ram ugrott egy farkas-németjuhász keverék( kb 2-3 centis)..az majdnem megölt, utana van egy a szemöldökömön mert kiskoromban elbotlottam es bevertem a fejem es a csont betört a szememnel, kishíján műteni is kellett (kb 1-2centis)..16 éves koromban vakbélműtét (kb 6-8centi) most vagyok 23 es egy honapja a csuklomat meloban véletlen elvágtam, közel az utoerhez, 10 öltéssel varrtak ossze (kb 4-5centi)

Engem egyik se zavar, es másokat se zavart eddig, egyik eddig parom se szólt érte semmit, elfogadott igy ahogy vagyok

2016. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 00hory00 válasza:
A bal oldalamon van 2 2cm-es varrás, meg egy durván 30 centis, meg a szám alatt van kb 2 cm, de az szinte nem is látszik. Én leszarom, hogy ott van, okkal van ott. Eddig úgy vettem észre, hogy mást sem érdekel különösebben. Mármint nyílván megkérdezik, hogy miért, de eddig senkit nem taszított. Rengeteg plasztikai sebész van, akik TB alapon kicsinosítanák és vannak alternatív megoldások is, pl tetoválás. Engem egyáltalán nem zavar. Simán ledobom a pólót a strandon és az sem zavar, ha máson van ilyen. Nyilván rajta is okkal van. Egy érett gondolkodású felnőtt embert, -aki vonzódik hozzád, vagy szimpatizál veled- ilyen nem zavarhat. (26F)
2016. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!