Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt férfi aki távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt férfi aki távkapcsolatban él? Mindig csak nőktől olvasom itt.

Figyelt kérdés
Férfiak részéről is érdekelne a dolog. Miért, mióta tart a távkapcsolat? Hogy bírjátok?
2016. aug. 16. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Egész jól bírják... igaz, sokat eszik a BMW.
2016. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nőtől olvasod, akkor nekik nagy százalék eséllyel férfi a párjuk, kvázi vannak ilyen férfiak is. Csak lehet nem járnak fel ide.


Na, de nekem volt ilyenben részem. Semmi extra, ha mindketten ráértünk, amikor tudtam szálltam be a kocsiba és mentem. Amikor nem, akkor esténként Skype. Ezen kívül meg amikor volt egy kis időnk, akkor meg viber. Mondjuk nálunk nem volt olyan nagy a táv: cirka 100km.

2016. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah volt meg is lettem csalva ezzel azzal... Ha nagy a tav akkor nem erdemes tavkapcsban maradni.
2016. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
220 km, 1 év, tökéletesen 😁👌
2016. aug. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pasik nem keseregnek itt, hanem dugják a csajokat.
2016. aug. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1130 km és minden hétvégén együtt vagyunk. Én jól bírnám – hétköznap úgyis főleg dolgozom meg sportolok, azaz elvagyok. A mindennapi szex hiányzik, meg az összebújás is, de amúgy folyamatosan egymáson lógunk cseten. A barátnőm nehezen bírja, sokat hisztizik, nemrégen meg kiderült, hogy otthon szeretőt tart. Na ennek például nem örültem. Bennem is felvetődött, hogy én is tarthatnék másik csajt is itt kint, de nem komolyan, soha nem csalnám meg, nem érzem becsületesnek. Hát így vagyunk, közel 4 éve.
2016. aug. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

majdnem 2 éves távkapcsolatom volt...

általában elfoglaltam magam munkával, játékkal, haverokkal...de sokszor jó lett volna megölelgetni a párom...

am meg szerinted minden nő aki távkapcsolatban él az leszbi? :D vagy mi? :D tudod nekik is van párjuk akivel távkapcsolatban vannak :D


23F

2016. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!