Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van rá mód, hogy betegesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá mód, hogy betegesen szeressen?

Figyelt kérdés

Van rá mód,hogy egy férfi betegesen/megszallottan szeressen egy not?

Lehet, hogy nem normális, de en erre vágyom.



2016. szept. 16. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ha végre összejönnék egy nővel, lehet ilyen lennék. Bár nagyin túlzásba sem szeretném vinni. De aztán ki tudja...
2016. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 aperitif ***** válasza:

Úúúúúú, de kínos, ha valakit betegesen/megszállottan szeretnek. Ne vágyj rá!

Amúgy vannak ilyenek, őket hívják zaklatóknak.

2016. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pontosan mit is takar hogy betegesen ?
2016. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok. :D

20/F

2016. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze, ha ha szeretem akkor megszállottan is tudom szeretni XD
2016. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard...

Az egyik exem ilyen volt, egyszerűen megfojtott a "szeretetével." Eleinte persze jó volt, hogy folyton dicsért, mindig a kedvemben járt, szó szerint imádott, bármit mondtam, helyeselt, szinte, mint egy alattvaló, olyan volt. Ettől persze a legkevésbé volt férfias, ha megkértem, hogy hagyjon egy picit, mert magányra vágyom, akkor rögtön kérdezgette, hogy de mi bajom van vele, mit csináljon másképp stb. Egy idő után ez baromira fárasztó volt, mondtam, hogy nekem ez így nem megy tovább. Akkor teljesen kiborult, sírt, hogy ő nem elég jó nekem, meg senkinek sem fog kelleni és inkább fel is akassza magát. Utána még hónapokig hívogatott, sms-t írt, könyörgött, szó szerint zaklatott. Eljött a munkahelyemre is, szörnyű volt. Távol tartási végzést kellett kérnem miatta, de még akkor is üzengetett a közös ismerősökkel. Ne akarj ilyet, életem legszörnyűbb 1 éve volt.

2016. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy ez nem jó mert hamar zaklatásá válik és ha úgy érzi hogy riválisa akadt akkor képes gyilkolni is érted... Ez nem jó.
2016. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megint kiengedtek téged a zárt osztályról?
2016. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem a nénikéd vagyok.
2016. szept. 16. 20:23
 10/14 anonim ***** válasza:
2016. szept. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!