Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van rá mód, hogy betegesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá mód, hogy betegesen szeressen?

Figyelt kérdés

Van rá mód,hogy egy férfi betegesen/megszallottan szeressen egy not?

Lehet, hogy nem normális, de en erre vágyom.



2016. szept. 16. 11:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Te egy kicsit olyan pszicho-izé lehetsz.
2016. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát én sajna a szó jobbik értelmében ilyesmi vagyok kicsit, viszont csak egészen addig, amíg nem megy zaklatásba meg a másik terhére ez a szeretet.

Én jelenleg inkább titkolnám, hogy mennyire szeretem, és megpróbálnám nem kimutatni, de sajnos az olykor heves érzelmemet, szerelmes szívemet nem tudom álcázni..

Sajnos tényleg képes vagyok tiszta szívűen és normális keretek között szeretni, nem is betegesen, csak rendkívül tisztán..

És ez azért sajnos, mert rögtön, ahogy ez korábban kiderült esetleg normális keretek között szavakban is, rögtön nem voltam érdekes a másik félnek..

De a szívemen nem tudok változtatni.. mindig legyőzi az eszemet.. és ha ezért vége egy kapcsolatnak.. hát azzal nem tudok mit kezdeni egy jó darabig..

Nem vagyok nagyképű, átlagos önbizalmam van, de mondták azért már páran, hogy túl nagy szívem van.. aminek van hátránya is ezek szerint..

Lehet engem ezért szeretni, vagy nem szeretni, felpontozni, vagy lepontozni, de ez van..

2016. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
12# ki kérdezte a Te életedet? Itt a szerelemről van szó, nem a Te életedről, ami mellesleg senkit sem érdekel.
2016. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

És téged ki kérdezett?

Nem volt a kérdésben szerintem, hogy kritizáljuk a válaszunkban a másik válaszolót!


Idézem a kérdést:

"Van rá mód,hogy egy férfi betegesen/megszallottan szeressen egy not?"


Válaszoltam a kérdésre a saját tapasztalataimmal... mint mindenki itt, saját tapasztalataiból válaszol... és szerinted van rá mód, hogy egy férfi betegesen, vagy megszállottan szeressen egy nőt?

2016. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!