Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi, miért mondd ilyenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi, miért mondd ilyeneket? Most mégis mit vár tőlem?

Figyelt kérdés

Azt mondta nekem,ha neki nem lenne senkije,akkor +dugna. Tudja,hogy nekem most alakul valaki. Eddig több ,mint 1 èvig szingli voltam ès akkor nem mondott ilyeneket. De most ,hogy nekem is alakul valaki ilyenkor mondja el.

Mit tegyek? Amúgy én is szexelnèk vele.

Ezt most ,miért mondhatta el?


2016. szept. 18. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hiszen neki most is van valakije. Most, hogy neked is van/lesz, könnyen beszél, tét nélkül.
2016. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Akkor neked sem kell egy kis szexért tul sokat udvarolni.
2016. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így olyan csajjal nem beszélnék, akiben látok csak egy szikrányi nőies önérzetet is.
2016. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!