Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 évvel idősebb pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 évvel idősebb pasival járok, és van egy bizonyos problémánk. Ti mit tennétek az én helyzetemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok.21 éves lány vagyok,és a nyár elején interneten keresztül megismerkedtem egy 31 éves pasival.Teltek a hónapok,közben folyton tartottuk a kapcsolatot,telefon,facebook,skype,stb.Aztán hazaköltözött külföldről,és találkoztunk.Szivem majd kiugrott,úgy izgultam,hogy milyen lesz a valóságban.Minden szép volt,5 évet letagadhatna a kinézetéből,kedves,figyelmes.Úgy döntöttük megpróbáljuk együtt.Összejöttünk,és 2 hete tart a kapcsolatunk,és hát le is feküdtünk.Ennek a pasinak számomra kimondhatatlan varázsa van,ha vele vagyok csak ölelni és csókolni akarom,lehet hogy már bele is szerettem.És ezt ő is észre vette rajtam.A probléma viszont az,hogy ő csak kedvel,és nem érzi azt amit én.Vannak napok,hogy fel sem hiv,csak neten beszélünk,és zavar.Azt mondta,a szex nagyon nagyon jó velem,de bárhogy is szeretné nem tud szerelmes lenni.MIt tegyek? Hagyjak időt neki?Vagy folytsam el az érzéseimet?Ne mutassam ki,mit érzek?31 évesen már nem jön könnyen a szerelem?Ha együtt vagyunk ő is törődik velem,kedves,ölelgetős,becézgetős.Adjatok tanácsot.
2014. nov. 26. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talalt egy fiatal p**cit aki 0 erolkodossel behúzott. Mit kell ezen magyarazni?
2014. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy huszonéves friss punci vagy akit szívesen krogat. Kihasznál. Ja és nem tűnik fel, mert már jóva ltapasztaltapp, mint te, és jól keveri a lapokat. Ha neked jó így akkor ámen, de ha zavar ,hogy sosem lesz ebből semmi komolyabb akkor dobd és keress valaki olyat, aki megbecsül. Jó neki benned járatni a kukiját, illetve baromira jól esik neki, hogy egy 21 éves csajszi csüng rajta... láttál már két pasi meg egy kicsi részt? tényleg demagóg a média, de néha arra is jó, hogy a teljesen egyértelmű szitukat mutassa
2014. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán még felesége is van...
2014. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiába fojtod el az érzéseidet azzal nem csinálsz semmit, az ő érzései nem fognak változni vagyis nem fognak kialakulni.

Valószínűleg csak szexre vagy jó neki és nem hinném hogy ez változni fog.

Jó veled a szex, nincs kötelezettség, elszámolás, kedvel, de ha talál mást valószínűleg ugyanúgy meg fogja dugni mert irántad nem érez komolyabbat.

Saját magadnak csinálsz rosszat ha továbbra is beleéled magad ebbe a "kapcsolatba".....előbb-utóbb nagyon dog fájni az igazság.

2014. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát babám, ezt úgy hívják sex kapcsolat
2014. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat,lehet,hogy en vagyok tul naiv,de nem ugy ismertem meg,hogy csak kihasznalni akarjon,de tudom is en mar ...nincs felesege,sok a kozos ismeros,ismerem a csaladjat mar,szoval azt tudnam.Azt mondta,tudja,hogy a szerelem vagy van vagy nincs,azt nem tudja eldonteni ,hogy ost akkor szerelmes leszek es hu de jo lesz,es zavarja,hogy egy ilyen nagyszeru lannyal mint en,igy alakulnak a dolgok,de nem tehet rola,hogy meg nem erez semmit annal a szeretetnel ami van benne.Johetnek meg tanacsok
2014. nov. 26. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Az attól függ hogy nézel ki... komolyan.

Sajna ebben a korban inkább már preztízs egy lány, nem hinném hogy szerelmes lesz valaha is. Attól persze még szerethet is nagyon, ennyiből nem derül ki. Bármit is érez irántad, ne fojtsd el az érzéseid, semmi értelme. Ha vele maradsz, maradj úgy amilyen vagy és mutasd ki iránta az érzéseid továbbra is mert biztos, hogy jól esik neki csak lehet nem tudja mit kezdjen még a hirtelen jött kapcsolattal.

Ha meg el akarod hagyni akkor meg tökmindegy mi van.

2014. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!