Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexnél, vagy egyéjsza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexnél, vagy egyéjszakásnál mennyire fontos a nő élvezete a pasinak? Vagy csak ő élvezzen el és kész?

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 10:43
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
96%
Ki beszél rózsacsokorról, meg gyertyafényes vacsoráról? Elárulok egy titkot. Lehet úgy dugni, hogy a nő is élvezze. Egyszer érdemes lenne kipróbálni, hogy az milyen.
2016. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
15%
Csak ismételni tudom magamat: Ki nem sz*ja le, hogy egy egyéjszakás rib*nak jó-e?
2016. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
95%
Nekem azért fontos hogy élvezze a nő is... :)
2016. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
85%
#32 te bort iszol és vizet prédikálsz :D Tehát ha egy nő egyéjszakásozik,az r*b*nc,de ha te,akkor te egy szent vagy?Szánalmas vagy.Semmivel sem vagy több,mint azok a lányok,akiket ler*ba*cozol.
2016. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen ebből látszik h sok kis csyíra aki egyéjszakásra hajt, mennyire gyengék az ágyban. Tul. képp nem is alakulhatott ki bennük a jó szexre való képesség, hiszen csak egyéjszakásuk volt mindig. Ha nő lennék, ilyen férfival, akinek nem volt eddig komoly kapcsolata, sose kezdenék egyéjszakás kalandot. Persze hajnalban, részegen, egy diszkóban, ennél még alapabb kérdések sem merünek fel, ha ágyra kell menni.


Nekem volt már jópár egyéjszakás kapcsolatom. Volt már h rossz passzban voltam, és a nő nem is érdkeelt annyira, csak legyünk túl rajta... és még ő sem panaszkodott. Egyszerűen egy idő után kialakul az a nem is feltétlenül tudatos viselkedés, h figyelsz a partnerre. Eléggé látni egy nőn h mikor élvezi a szexet. Nem olyan bonyolult ez. Mint ahogy az se h néha hozzászólsz, h ő mit szeretne. Elvégre emberek vagyunk, nem állatok. Aztán persze lehet h nem lesz orgazmusa a végén. Ilyenkor kell kézzel, v kinyalni, v vibrátorral ha van kéznél. Még sose fordult elő h kielégítetlenül otthagytam a csajt. Pár "macsó" kb hülyének néz emiatt. Én meg azt nézem hülyének aki ennyire se képes.


És egyébként egy ilyen hozzáállással már túlteljesíted úgy a 90%-ot, volt aki sírva megköszönte h ilyen jót még sose szexelt életében (pedig elég "könnyű nőcske" hírében állt, szóval lehetett már némi összehasonlítási alapja).

2016. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
22%

#34

De.

2016. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
22%

#35

Mégis itt reklámozod magad, te szexgép.

2016. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!