Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, ha a pasi szex után visszaveszi a pizsamáját?

Figyelt kérdés

Már az is lehangolt, hogy abban kezdte. Nem valami beindító látvány egy nagyapám féle csíkos pizsama, különösen, ha nincs is hideg. Aztán meg szerinte úgy is össze lehet bújni.

Szerintetek is mindegy, hogy pizsiben vagy anélkül bújunk össze szex után?


2016. szept. 27. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De viccből? Palánta van?
2016. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

*paplan

Bocsi csak buzogány és ír.

2016. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha hordana, de még az alsojat sem húzza vissza, hanem a paplanba torolkozik bele...
2016. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én párom is vissza veszi a pizsijét szex, utójáték után. Nem értem miért baj ez. Szerintem is cuki egy pasi pizsiben. Mondjuk az övé kockás, nem csíkos. (én vettem neki)

Szerintem teljesen.mindegy mit visel. Úgy is leszedem róla. Néha meg direktben szexi, ha csak a pizsi nacit veszi le.

Én a zoknit szoktam magamon hagyni, mert fázós a lábam. Megérti, nem tette szóvá még sosem.


27N

2016. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!