Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig kívánom a szexet mostanaban? Alig várom párom haza érjen mindig és rá ugorjak.

Figyelt kérdés
Veletek is volt ilyen? Sokszor ki se bírom míg haza ér és muszáj magamhoz nyúlni annyira nedves vagyok már

2016. okt. 2. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Mert kancás vagy😊😂😂
2016. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked legalább van párod. :D Nem kérek privátokat, de akire én ráugornék (és le se szállnék róla), az foglalt. xD Gondold magad az én helyembe. És örülj. :D
2016. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen időszakaim és én is azt hittem,hogy gáz, meg mit gondolhat a párom. Volt, hogy kétszer-háromszor is engedtem magamnak, mielőtt hazaért. Később "lement" rólam, de aztán időszakonként ismétlődik. Örülj neki. Legalább a párod szerencsés.
2016. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom persze jó csak néha már túlzásnak érzem mintha neki is sok lenne már ez csak nem mondja
2016. okt. 2. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám. Hidd el, hogy azt észreveszed, ha nem akarja. De szerintem simán örül neki, hogy kihasználod kicsit:)
2016. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van :D
2016. okt. 2. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem épp a termékeny időszakban vagy? Én akkor szoktam ilyen lenni. 22 L
2016. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!