Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek volt már szex kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már szex kapcsolata elmondaná hogy az csak szex volt vagy gyengedseggel teli szeretkezés?

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A sima szexkapcsolat csak szexről szólt a szeretői viszonynál volt gyengédséggel teli szex plusz közös program. 22 L
2016. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt szexkapcsolatom és úgy bántam azzal a lánnyal mint ha a barátnőm lett volna!
2016. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én nem tudok érzéketlenul baszni mint egy kutya... Ha csak szexről van szó akkor is úgy csinálom mintha ő lenne az egyetlen és az utolsó. Figyelem minden mozdulatát, ezekből igyekszem levonni, hogy mire vágyik. Persze ha az kell kemenyen nyomom de akkor se érzéketlenul mint egy állat.
2016. okt. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Három szex nem ér fel egy szeretkezéssel.
2016. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez fas zság. Ugyanúgy kúrom azt/szeretkezem azzal, akit szeretek, mint akit nem. Nálam szex=szeretkezés=kúrás=dugás. Életem egyik legjobb alkalma egy olyan lánnyal volt, akit nem szerettem, pedig voltak már kölcsönös szerelmi kapcsolataim.


Szóval én ugyanúgy gyengéden és jó érzéssel szexelek bárkivel, mert ha már szexelek vele az feltételezi hogy bejön nekem és azt akarom jó legyen neki is.

2016. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy szexeltem egy érzelmi kapcsolatban, mint egy csak szexen alapuló kapcsolatban.

Nálam nincs olyan, hogy gyengédséggel teli szeretkezés.

Nálam szex van, kapcsolat jellegétől függetlenül.

Szeretem a perverz és szenvedélyes szexet minden normál kategóriába tartozó velejárójával.

Én élvezetből szexeltem-szexelek mindig is, nem érzelmek alapján.

2016. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!