Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csináljam? Mit tehetnék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tetszik egy buszsofőr,eszméletlen szexis,egy kicsit idősebb lehet tőlem,szerintem olyan 40körüli , nem tudom ,hogy van e valakije ,de nem is érdekel,csak a szexre kellene,de ha több is lenne az sem lenne baj. Azt látom,hogy néz ,ha leszállok.

Mit tegyek?


2016. okt. 5. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elegyedj vele szóba vmi aktualis téma kapcsán. A többi jon magátol.
2016. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Add meg neki a telefon számodat egy cetlin mikor le szállsz. Ha érdekled úgy is fog hívni. 22 L
2016. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"nem tudom, van-e valakije, de nem is érdekel"

Ez komoly?

2016. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3# igen az
2016. okt. 5. 14:53
 5/11 A kérdező kommentje:
C. G.:nevű felhasznál privátjának üzenem ,miért kéne elfelejteni,elmondanád??
2016. okt. 5. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Kamu. Ez maga a buszos fickó, hébe-hóba jön ilyen buszos kérdésekkel, halál égő az egész .Unalmas és primitív. Mintha egy büdös ikarusz tekergetése a csajok spontán benedvesedését és ruha elhajítását eredményezné. Gondolomesténként a telephelyen kikormolja a busz kipufogóját.
2016. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu kedves utolsó??! Mostanában nem olvastam ilyen kérdéseket!
2016. okt. 5. 15:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod visszakeresem az elmúlt félévben hány ilyen kérdést tettél fel, szinte a sztori is ugyanez, de csináld felőlem ha ettől neked jó
2016. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én 2016.09.23-án regiztem ide szóval nekem ez az első kérdésem itt,tudod sokan vannak ezen az oldalan
2016. okt. 5. 15:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Jegyeket,bérleteket kérném felmutatni.:D
2016. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!