Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ennyire undorító lennék?

Tényleg ennyire undorító lennék?

Figyelt kérdés

Már 8 hónapja nem szexeltem, és nem is ez a lényeg, mert nem is hiányzik a szex, de amint megismerek valakit és elkezdtem hozzá kötődni valamilyen formában egyből lesz egy barátnője. A legutóbbi esetben is a fiú már majdnem szerelmet vallott, ezért úgy döntöttem, megmutatom tesómnak is (mert mindent megbeszélek vele, és kíváncsi voltam az ő véleményére is) erre nem volt elérhető a profilja. nem gondoltam volna, hogy letiltott, de tesóm rákeresett, ezért nyilvánvaló, hogy engem tiltott le. azt is láttam, hogy egy másik lánnyal van kapcsolatban. csak én vagyok ilyen szerencsétlen,vagy mással is előfordult már, hogy ennyiszer rosszul választott? :(


(20/L)



2013. dec. 8. 02:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
En folyton rosszul valasztok.:/ 16f
2013. dec. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szio 18 eves csaj vagyok ugyan ez van nalam is! :/
2013. dec. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én ezeket nem veszem észre mert nem használok ilyen E-családpótló oldalakat.Vagy jön velem vagy nem.Ez a legegyszerűbb módja hogy tudjam mi a helyzet.
2013. dec. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nem ismerlek.
2013. dec. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ugyan,ne csak magadban keresd a hibát:)
2013. dec. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#3 eddig bele sem gondoltam, hogy családpótló tevékenység lenne. már 2 éve élek egyedül, külön a családomtól, lehet, hogy ezért keresem más emberek társaságát.
2013. dec. 8. 03:04
 7/23 anonim ***** válasza:
Miért lennél ronda??? szerintem a másik lányjobban bejöt neki a belsőjemint a tied lehet ez az oka:))
2013. dec. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
szerintem az jött be neki, hogy a másik lány jóval könnyebben kaphatóbb volt, mint én. bár a legtöbb pasinak ez is fontos dolog... de nem tudom, hogy ezek után, mennyire kellene hinnem bármelyik pasinak is. Hogy döntsem el, hogy ki mit szeretne?
2013. dec. 8. 03:14
 9/23 anonim ***** válasza:
Ti nők úgy túlkombináltok mindent...Ránézésre látszik egy férfin, hogy komolyak-e a szándékai vagy nem. Mért nem tudjátok ezt észrevenni rajtuk?
2013. dec. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert lépten-nyomon hazudtok?
2013. dec. 8. 03:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!