Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Emiatt tényleg undorító lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt tényleg undorító lennék?

Figyelt kérdés

1 évig szexkapcsolatban voltam egy nálam 10 évvel idősebb pasival. Egyszerűen csak nem éreztem magam késznek egy komoly kapcsolatra és nem akartam játszadozni senkivel feleslegesen. Most viszont találtam egy srácot, akivel nagyon jól kijöttünk és elhívott randizni. Elmeséltem neki ezt a dolgomat és mint a kérdésemből kiderült, undorítónak talált és emiatt nem akart velem kapcsolatot.


19/L


2016. okt. 6. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, hogy őszinte voltál, bár lehet, hogy túl hamar közölted. Viszont megadtad neki a tiszteletet azzal, hogy beszámoltál erről. Nem biztos egyébként, hogy ez érettség kérdése, mindenkinek más a belső határa.

Engem például kikészít, ha valakiről kiderül, hogy együtt volt egy idősebb nővel. Párom kb egy hónap után közölte velem, hogy 17-18évesen szexelt egy nála majd' 20 évvel idősebb nővel. Nem mondott többet, később kiderült, hogy több esetről volt szó, ismerem is a nőt és már férjezett is volt akkor. K...ára megviselt, nem tustam hova tenni a dolgot, főleg azt, hogy sokáig elhallgatta, ráadásul akkor sem volt teljesen őszinte, amikor kibökte. Együtt maradtunk, de sokáig bántott a dolog. Szóval, inkább közöld a tényeket, nem kell sokáig húzni vele az időt, jobb tisztázni az elején.

Egyébként meg elég erős túlzás lenne azt mondani, hogy undorító volnál emiatt, szóval ezt meg ne vedd magadra. Egyenes vagy, maradj ilyen. :D

2016. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy undorító. Miért neki hány nője volt ,nem kérdezted meg?

Én el sem mondtam volna a helyedben!

2016. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy undorító. Mondjuk feleslegesen én nem szoktam traktálni az exeimmel történt dolgokkal az aktuális barátnőm. F/37
2016. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Büdös k.urva vagy.
2016. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyrészt első randin ez igencsak korai volt. Másrészt,úgy gondolom, hogy minden egyes emberkéről,akivel lefeküdt,nem hiszem,hogy be kéne számolnia az embernek/ ember lányának.
2016. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Folyt. Nagyon nem örülnék,ha a pasim az összes diszkóbeli kalandját elsorolná,amit anno15-16 évesen követett el. Sztem elég,ha a komoly kapcsolatokról beszélnek,de arról sem "kell".
2016. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!