Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zavarja a férfiakat ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a férfiakat ha én nem akarok elsőre szexet max pettinget?

Figyelt kérdés
Sokkal jobban tudom élvezni ha előtte feltérképezhetjük egymás testét és nem egyből reszelni akarnak
2016. okt. 10. 10:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Ne általánosíts! Nem minden férfi akar elsőre szexet...csak azok akik nem komoly kapcsolatban gondolkodnak. Aki első szexet akar annak általában csak szexre kellesz. Aki többre vágyik, azt tud várni.
2016. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Senkit nem zavar ez te életed úgy dobod oda magad bárkinek ahogy akarod
2016. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A petting is szex, úgyhogy engem nem zavarna. (F)
2016. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Én is így szoktam a lányokkal. Sokkal jobb így. És mire odakerülünk már ismerjük egymást annyira hogy nagyon jó legyen a szex.
2016. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%

Kedves #1, nem minden férfi csak szexet akar, aki elsőre lefekteti a nőt.Nem lenne az élettársam ha így lenne.


Kérdező, nem minden férfi akar dugni az elsö randin, de ha mégis, akkor mi van?Ha felnőttek vagytok, hagyd már el ezt a petting dolgot.Tudod ki a f+sz tudna ott megállni...

Mondom ezt 32 éves nőként.

2016. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok, én már nehezen állnám meg, hogy más ne legyen, de szerintem is jót tehet, ha elsőre még csak játék van. :)
2016. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

nem úgy értettem h első randin vagy ilyesmi


hanem h az első alkalommal mikor összebújunk akkor nem szeretnék szexet

csók simogatás bújás

majd később lassan fokozatosan haladni a megismerésben és majd pár ilyen alkalom után hagyni a behatolást


35+ vagyok szal nem tini :D

2016. okt. 10. 10:51
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez nem zavar senkit. Mi életünk első találkozása alkalmával 15 perc múlva már pettingeltünk, a második randin (másnap) már dugtunk. Ez a tempó még elfogadható. :))
2016. okt. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5. lehet hogy nem mindegyik, de a többség igen. jobb ezt észben tartani, mintsem hogy naivan bevállalni dolgokat
2016. okt. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszi de nem akarok ismerkedni innen :)
2016. okt. 10. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!