Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik opciot valasztanatok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik opciot valasztanatok? 1. Tabletta= partner barmikor kezdemenyez, barmikor kaphato a szexre.2. ovszer= partner kb sosem kezdemenyez, heti max 1 alkalom. Reszletek lenn!

Figyelt kérdés
Nem igazan birja megszokni a szervezetem a fogamzasgatlot, mar juniusban lesz 1eve, hogy szedem, gyogyszert is valtottam mar. Amikor 1honapig nem szedtem a tablettat, parom kb hozzam sem nyult, allitasa szerint attol fel a guminal, hogy terhes leszek igy. Ti tovabb szednetek a tablettat vagy vallalnatok inkabb a kevesebb szexet es ezaltal az elhidegulest? Amugy a tabletta sok mellekhatasa kijott rajtam sajnos, legsulyosabbja a fajdalmas szex es a depressziv allapot, szorongas.

2015. ápr. 24. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen körülmények között jobb lenne, ha abbahagynád a gyógyszert! A saját egészséged a legfontosabb!!

Ne hagyd, hogy a pasid miatt tönkretedd a szervezetedet!

Látod, hogy kijöttek a mellékhatások, tehát jelzi a szervezeted, hogy hagyd abba!


Az óvszer biztonságos, ha normálisan használják és ellenőrzik szex közben!


Ha meg a pasid nem érti meg, hogy nem akarsz gyógyszert szedni, akkor a kapcsolat sem ér semmit!

2015. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elejen ovszereztunk, akkor sen volt baj. Egyebkent en kezdtem el szunet utan ujra gyogyszert szedni, s o mondta akkor, hogy ne panaszkodjam, ha ujra lesz mellekhatasa (ez gyogyszervaltaskor) volt. Nem akarom h ilyesmi miatt menjen tonkre a kapcsolat, mert minden teren osszeillunk es szeretjuk egymast ( o azert nem akar mashogy vedekezni, mert korabbi baratnojenek volt emiatt abortusza)
2015. ápr. 24. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak spermicides ovszerek is, azok biztonsagosabbak
2015. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg jobban tennéd, ha abbahagynád a gyógyszert, vagy menj el a nőgyógyászhoz és írass fel egy újabbat!


Inkább a szervezeted menjen tönkre, mint a kapcsolatod? Jó sok eszed van akkor, már bocsi! De ha neked megéri, hogy egy életre tacsra vágod a szervezetedet, akkor az is a te döntésed!


Azért nem kéne, hogy tönkremenjen a kapcsolatotok, mert óvszerrel védekeztek! A pasidnak is be kéne látnia, hogy neked újra nem vált be a gyógyszer, és te végleg leteszed a gyógyszert és innentől kezdve csak óvszerrel védekeztek! És, ha tényleg szeret, akkor nem fogja tovább erőltetni, hogy szedd a tabit, hanem visszatértek az óvszerhez!

Az óvszert meg ellenőrizni kéne aktus közben! És akkor még végszükség esetén ott van az eseményutáni!


Bocsi, de a pasid meg egy egoista!!!!

A múlttal takarózik, ahelyett, hogy felfogná, hogy nem bírod a gyógyszert!! És tényleg szeret, kérdem én??


Azért, mert az exének volt egy abortusza, mert akkor figyelmetlenek voltak, az nem törvényszerű, hogy akkor most is az lenne!!

Oda kéne talán figyelni, felelősségteljesen! És akkor nincs gond!

2015. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a fogamzásgátlót választanám, bár hozzátesz, hogy az orvosom szerint nem igazán használhatok óvszert. Amúgy nem értem, miért nem váltasz ismét gyógyszert, ha ilyen erősek a mellékhatásai..
2015. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!