Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen erzes egy nonek az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes egy nonek az ha megeroszakoljak? Soha tobbe nem akar szexelni pasikal?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
gondolj bele mikor valaki a testi fölényét használja arra hogy akaratod ellenére megalázzon és meggyalázzon téged... az mennyire dobná fel a napodat?
2016. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valakinél pont az ellentétét váltja ki, mindenkinél más
2016. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Enyhe provokációt vélek felfedezni a kérdésedben.

Mégis milyen lehet??


Keress egy kigyúrt perverz állatot és szabadítsd magadra!

Utána majd meglátod milyen.

2016. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bár hála a jó égnek, nincs tapasztalatom, azt gondolom, hogy rettenetesen fájhat testileg, és nagyon megrázó élmény lehet lelkileg.

Volt egy vehemensebb partnerem anno, és gyakorlatilag az vetett véget a kapcsolatunknak, hogy képtelen volt figyelni rám szex közben. Nagyon fájt és feszített ahányszor csak belém hatolt. Habár szóltam neki, aktus közben rendszerint "elvesztette" a fejét, és nekiállt vadulni. Szörnyű volt. Utólag véreztem, utána egy évig egyáltalán nem kezdtem pasival, és a következő fiúval is félve, remegve mertem csak megtenni a dolgot.

2016. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Átéltem.. Szerinted milyen mikor csont szárazon + szűzen erőszakkal dugnak meg? Évekig nem tudtam férfira nézni.. Gyűlöltem az összes pasit.. A hányinger elkapot az összestől... Őszintén? Nagyon is megtudok lenni szex nélkül... Privát üzenetet nem kérek mert nem fogom részletezni.
2016. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez NEM NORMÁLIS! Küldő: szia kishaverrr

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 21:33

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Milyen erzes egy nonek az ha megeroszakoljak? Soha tobbe nem akar szexelni pasikal?

"Átéltem.. Szerinted milyen mikor csont szárazon + szűzen erőszakkal dugnak meg? Évekig nem tudtam férfira nézni.. Gyűlöltem az összes pasit.. A.."

Az üzenet: es ha mar igy alakult miert nem probaltad meg elvezni??? ha mar ugyse lehet elkerulni es hogy kapott el illetve hol lecci meseld el

2016. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os, itt rengeteg pszichopata, aberrált állat van, tiltsd le!

Lehet hogy a kérdező az, és azért kérdezte, hogy erre tudjon felizgulni.

Már önmagában a kérdés feltevésének a módja is sejteti, hogy nem normális.


Kár hogy nem lehet feljelenteni az ilyen embert...

2016. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te elmebeteg vagy, kérdező.

Vagy egy értetlen, agyhalott csávó, vagy egy idióta pitsa.


Rohadt szar érzés. Bár nekem párkapcsolaton belül történt, és normális együttlétnek idult, így is eléggé szrul esett. Utána már nem is szexeltem a sráccal, és rá egy hétre elköltöztem tőle.


Mielőtt privit kapnék mindenféle gyökértől:

- szeretkezni kezdtünk, aztán a második póznál elkezdett rohadtul fájni

- kértem, hogy hagyjuk abba, erre szó nélkül átfordított kutyába, és keményen megdgott

- ő nagyon élvezte, durvult, lefogta a csípőmet és tövig nyomta, hiába próbáltam ellenkezni - aztán már csak a fájdalomtól könnyezve, beharapott szájjal (merthogy azt az örömet, hogy sikítsak, vagy nyöszörögjek nem szerzem meg neki) tűrtem, míg el nem ment

- ő utána az oldalára fekve elaludt, én meg kivánszorogtam a mosdóba, zuhanyozni és kibőgni magam


Aztán szakítás, mert onnantól kezdve undorodtam tőle.


Egyébként a jelenlegi párommal szívesen durvulok, mert ő azonnal megáll, ha jelzem, hogy valami kellemetlen - bár ő rendesen felizgat előtte, nem úgy, mitn az a tirpák.

2016. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mono55 válasza:
Nálam is házasságon belül történt.egy idö után inkább engedtem neki mert az 5 éves fiam ott aludt a szobába egy másik ágyon.véletlenul sem akartam h felkelljen és meglásson..halljon akmit.utána zuhany.ö ugye bealudt mert hát jó is az a hazipalinka.utána elhagytam.otthagytam a fiammal.és fura amit kiváltott bennem.8évig voltam az exferjemmel.szüzen kerültem hozzá.és utána elálltam prostituáltnak.ha sok férfi erre gerjed hogy a 10 centis p*csével olyan erövel du*jon mint akinek kitudja milyen nagy van hát akkor hajrá.nekem ebből meg csak mindenem meglesz.
2016. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!