Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy a srác akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a srác akar várni a szeretkezéssel?

Figyelt kérdés

Pàr hónapja vagyunk együtt, de a csóknàl nem jutunk tovàbb. Nem is vagyunk olyan helyen ahol lehetne, de a pàrom nem is keresi az alkalmat, h mondjuk felhívjon magàhoz.

Én màr elèg nehezen bírom ezt, ès úgy làtom, hogy nem nekem kéne kezdeményeznei, vagy mégis?

Vajon mi lehet az oka, hogy egy tudtommal egészséges fiatal férfi, nem tér rà erre a dologra pàr hónap alatt? (Eddigi tapasztalatom szerint kb 2-3 hét után ez mindig elő szokott jönni.)



2016. okt. 16. 11:51
 1/6 RRR ***** válasza:

félénk

azt hiszi még nem lehet

nem volt még nővel

nem adsz neki elég jelet,,,bár az furcsa lenne

2016. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, létezik.

Te mozogtál eddig rossz körökben, ha midnen pasid 2 hét után már meg akart hágni.

2016. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
0%
Utálom ezt mondani, de lehet hogy a barátod meleg. ÉS nem meri bevallani.
2016. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remelem, h nem. Tudom, hogy szerelmes belém, ès érezni, hogy kívàn, akkor csak nem meleg.
2016. okt. 16. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet kicsi neki, és ezért halogatja. Nálam is általában ez szokott lenni, jól elvagyok a kinézett lánnyal, nem szeretem ha eljön ez a pillanat, mert utána hirtelen már nem illünk össze, vagy hirtelen nem akar komoly kapcsolatot. :/
2016. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h ez a baj. Nadrágon keresztül fogasra legalábbis nem tűnt kicsinek.
2016. okt. 16. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!