Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki nekem, ha nőként csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki nekem, ha nőként csak szexet szeretnék egy bizonyos férfitól? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyok, még soha nem csináltam ilyet, nem voltam ilyen helyzetben. Az életem most irtó feszült, és sűrű, viszont hát emberből vagyok, és vágyom bizonyos dolgokra. Van egy ismerősöm, nagyon vonzódom hozzá testileg, és ez biztos, hogy kölcsönös, kavartunk egy időben. Lehet ezt úgy kulturáltan tálalni, hogy ne legyen degradáló rám nézve? Tényleg örülnék a segítő szándékú válaszoknak, bár tudom, hogy kínos téma. Köszönöm! (23/L)

2016. okt. 16. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Pasiként nézve a dolgot, szerintem nem lenne ciki!
2016. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:

szerintem nem

hisz nem egy sereg pasitól szeretnéd,hanem csak egytől


persze,de ne keríts nagy feneket,mert mi pasik az egyszerű egyenes szót értjük:XD

2016. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tedd azt amire vágysz,minden megoldható,az meg,hogy gáz,meg ciki,kit érdekel?? Nehogy már másokkal foglalkozz,ki mit szól hozzá? Te életed!
2016. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor lehet, hogy talán nem kellene ennyire túlizgulnom :)
2016. okt. 16. 12:34
 5/10 RRR ***** válasza:

ne is izgulj...legalábbis ne egyedül!:XDDD


vágj bele és szexelj ezerrel,mert annál nem sok jobb "dolog" van az életben

2016. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van hogy az ember nem vágyik érzelemre,bonyodalomra csak testi kielégülésre. Habár ezt a nők java része nem értik meg ellenkező esetben,de te is csak 1 ember vagy. Te mivel működsz másként mint más emberek,ugye semmivel? Ne hibáztasd magad,jogod van azt tenni amit akarsz. Mások is ezt teszik. Légy hozzá őszinte,a beszéljétek meg
2016. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. okt. 16. 12:50
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Rib*c.
2016. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki de bele fogsz esni. 90% az esélye.
2016. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért nem csak hagyod magad? Egy pasi nyomul úgyis ha kellesz neki. Minek ringyóként viselkedni? Szarba sem fog nézni. De te tudod.
2016. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!