Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Randi 24-25 évesek között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi 24-25 évesek között feltétlenül szex-szel végződik?

Figyelt kérdés

3 éve nem randiztam, egy pár hónapja lett vége egy 3 éves párkapcsolatomnak. Ő volt az első, akkor nem így indult az egész, mint most.

Pénteken találkozok egy csajszival, akit szombaton egy koncert után ismertem meg. Akkor heves smárolás lett a vége, aztán hajnalban mindketten mentünk haza.


Pénteken lemegyünk szolidan inni egyet, úgy mégis mire számítsak, lehet hogy ciki a kérdés, de mit várhat a lány? Beszélgetésekből annyira nem derült ez ki számomra, igazából nem is hajtottam rá, keveset is vagyok facebookon, annyit nem is dumáltunk. Élőben való beszélgetéseket egyébként is jobban preferálom.


A válaszokat előre is köszönöm.



2016. okt. 18. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Jajj,dehogy is! Simán lehet a második,harmadik,negyedik randin is csak csókolózni! Sőt! Az a jó,ha húzod a lányt egy kicsit és nem megdöntöd egyből. Így van varázsa, a szex egymást nem ismerve semmi extrát nem tartogat.


A te programválasztásodtól függ,hogy mikor lesz. Ha sétát, teázást, esetleg valami együtt sportolást (squash, falmászás,stb) ajánlsz fel, nem is lesz esély szexre.


Ha viszont ő ajánlkozik filmezéssel,közös főzéssel, esetleg "ahh, elfáradtam,nem masszírozol meg?!" akkor ott ő már többet remél.


Remélem segítettem, 26/L

2016. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. 22 éves vagyok párom 25 egyszer se feküdtünk le randi alkalmával. Csak miután össze jöttünk. 1,5 éve vagyunk együtt.
2016. okt. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Az összes, kivétel nélkül, mindig.
2016. okt. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A sikertelen randikat nem számolom, amikből semmi nem lett.

Amikből kapcsolat, abból 3 olyan, hogy ottalvások sorozata, szex NÉLKÜL. Az csak pár hét után volt.

Ahol első randi szex... Az nálam ennyiben ki is merült mindig.

28N

2016. okt. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy nem lett semmi a randikból, vagy szex. Nincs ebben semmi. Dugd meg ha ő is szeretné.
2016. okt. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"egyszer se feküdtünk le randi alkalmával. Csak miután össze jöttünk"

WTF????????

Azzal mész el randizni, akivel össze akarsz jönni. És első randin kiderül hogy összejöttök-e.....

2016. okt. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor dugod meg amikor akarod/akarja. De ha minél előbb, akkor az annyit is ér!
2016. okt. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 6-os jól írja. Mi az hogy randin egyszer sem "csak miután összejöttünk"? A randinkon jöttök össze alapból és az jelzi az összejövést is sokszor, ha lefekszetek. Vagy facebookon megbeszéltétek (2-es) hogy mától össze vagyunk "jövve" és legközelebb már valamelyikőtök lakásán találkoztatok szexelni?


Kérdező: Én általában 3-5 randi után fekszem le a lányokkal, de 1-2 randira is volt már példa. Attól is függ, hogy te mennyire próbálkozol és attól is hogy őt mennyire győzted már meg magadról.


Ha őt hazakíséred, aztán "felkéreckedsz" WC-re vagy ha azt mondod igyatok meg nálad valamit az este zárásaként, akkor nyilván több esély van a szexre, mintha kukaként nem csinálsz semmit csak rá vársz.

2016. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 20. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!