Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pehetséges hogy összeszűkült?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pehetséges hogy összeszűkült? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 héttel ezelőtt feküdtünk le először a párommal, nekem az volt az első együttlét az életemben.

Az első eléggé fájt, és csak körülbelül a 4-5. alkalom volt teljesen fájdalommentes, élvezhető. Sajnos múlt héten kedden elkaptam valamit vélhetően egy fürdőben, és utána egy hétig nem tudtunk egyáltalán szeretkezni, addig ápoltam Canestennel, és gyógynövényes krémekkel.

Tegnap előtt végre úgy éreztem, hogy elmúltak a külső panaszaim, és újra együtt lehetnénk a párommal, de a behatoláskor nagyon éles fájdalmat éreztem. Hasonlót mint az elsőnél, de itt társult hozzá egy heves, szúró fájdalom is.

Tegnap is megpróbáltuk, de akkor is ugyanilyen rossz volt.

Természetesen elmegyek nőgyógyászhoz, van is időpontom csütörtökre, de az lenne a kérdésem felétek, hogy volt-e valakinek hasonló tapasztalata? Illetve elképzelhető, hogy két hét szeretkezés és egy hét szünet után visszaszűkült a hüvelyem úgy, mint előtte volt?


A neten sajnos semmi hasznosat nem találtam.

Az lehet, hogy belül kég van valamilyen gyulladás, de nem értem, miért fáj hasonlóan, mint először, amikor azóta már sokszor voltunk együtt...


Köszönöm!

21L


2016. okt. 19. 08:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat * lehetséges
2016. okt. 19. 08:01
 2/4 SIDLER22 ***** válasza:
Várjál holnapig. A nőgyógyász csak tud valamit mondani.
2016. okt. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előfodulhat. De nem kéne fájdalommal járnia ha eléggé nedves vagy. Mindenféleképpen említsd meg a nőgyógyásznak hogy fájdalmas a szex mond el neki hogy mit érzel Ő tud okosat mondani hogy mitől lehet.. GyK-n meg máshol csak találgatni lehet. 22 L
2016. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha elolvasod alaposan a Canesten betegtájékozatóját akkor láthatod hogy ilyenkor MINIMUM 2-3 HÉTIG tilos a szex! az hogy a tünetek elmúltak még nem jelenti hogy meg is gyógyultál . remélem óvszert használtatok különben lehet hogy megfertőzted őt l és ő is visszafertőzhetett teged !
2016. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!