Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alakuloban van egy szex vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakuloban van egy szex vagy szeretői kapcsolatféle, de én elvárom h a pasi keresen, én nem szoktam. Ettől ő besértődik és nem keres. Miért?

Figyelt kérdés
Mert az egója nem engedi?
2016. okt. 21. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hanem jól esne neki is ha néha te keresnéd őt.


És most szexkapcsolat, vagy szeretői? A szexkapcsolat barátság dugással, szeretői viszony, meg érzelmek és szex úgy hogy az egyik fél (vagy mindkettő) nem független és együtt élik meg azt amit a kapcsolatukban nem tudnak.

2016. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy rohadtul nincs igazad. Mi az hogy "elvárod"?! Nem a beosztottad, hogy bármit is jogod legyen elvárni tőle. Egy (akármilyen) kapcsolatban az emberek keresik egymást. Ha te a toronyszoba királykisasszonyát akarod játszani, akkor keress ehhez olyan kisfiút, aki partner ebben.
2016. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem izgat, ha a nő keres, mert azt jelzi, kívánja és vágyik rá. De én keresném, csak tisztázzuk, mi ez. Ha szeretői viszony, akkor nem csak szex van, ha szexkapcsolat, akkor amikor keresem, akkor szexelnék vele.
2016. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szereti az ilyen fagyos boszorkákat, mint te.
2016. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én párom egyfolytában keres. Ez a normális.
2016. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kevered a szezont a fazonnal aranybogár.

Amit te elvársz, az normális értékrendű kapcsolat (vagy kialakulóban lévő párkapcsolat) velejárója. A köztetek lévő viszony az írtak alapján pedig nem több, mint a kanos fiú és a zsebkendője.

Szóval egy olyan viszonyban, ahol csak dugópajtik vagytok/lesztek, ott ne legyenek ilyen elvárásaid.


Neked is kell, meg neki is a szex, plussz pont hogy a kidobott párkapcsolati formulákat akarod erőltetni úgy, hogy arra nincsen jogosultságod, mert te a "zsebkendő" pozíciót pipáltad be. Szóval igenis fogadd el, hogy az ilyen udvarias, párkapcsolati sablonok neked nem járnak ebben az esetben, azért tennetek/tenned kéne.


Jóhogynem virágot is kérsz :D meg nyisson ajtót, segítsen ebben abban és vigyen el étterembe...

A frászt! :D

2016. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán túl nagy az egója valóban. Vagy csak úgy gondolkodik, mint Te. Talán fiatal, lehet csak túl jó pasi. Sok oka lehet. Ha mégis beszéltek, kérdezd meg tőle! Ha pedig emiatt lapát, akkor én szívesen kereslek, ha úgy alakulna ;-D
2016. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ennyire vak vagy?

Olvasd el a saját kérdésed s ha tényleg nem tutod miért, vedd úgy, pofánröhögtelek.

2016. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi férfiak is szeretjük, ha éreztetik velünk, hogy fontosak vagyunk. Ha nem keresed sose, akkor olyan, mintha az elmegy kategóriába sorolnád a pasit.
2016. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is besértődnék.

Nálam a szexkapcsolat is kölcsönösségen alapul. Vagyis ugyanolyan jó, ha engem keres az illető, hogy tudassa velem, hogy vágyik rám, éppen ezért, mivel tudom, hogy ez milyen jó érzés, így én is keresem a másikat, hogy ő is élje át ugyanezt.

2016. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!