Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan hozhatnánk rendbe a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnánk rendbe a szexuális életünk és a párkapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt most szeptemberbe költöztünk össze még nem feküdtünk le egymással (fel tole) ne ezzel van elsősorban a baj. Teljesen elhidegültünk egymástól folyton csak a telefont nyomkodja nem foglalkozik velem csak arra vagyok jó h vezessem a háztartást. Ő elmondja h milyen volt a napja meg ilyenek de az enyém már nem érdekli. Szexuális életünk pedig 0 ki nem szexelünk de azért eddig volt petting meg ilyenek de már az arcra puszinal nem jutunk többre. Az lehet a baj hogy nem szexelünk? 18/f 19/l
2016. okt. 25. 11:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is gondold át a kapcsolatotokat.

Nem ismerlek titeket, sem a kapcsolatotokat, de az általad leírtak alapján tök olyan, mintha csak a kutyája lennél, akit ugráltathat.

19 éves lány "fél" a szextől? Na ne nevettess! Ha szűz a lány ez akkor sem mentség!!! 3 év után meg főleg nem!!!

Ilyen idős korban már keresik az alkalmat a szexre.

Mégis mit csináltatok 3 éven át, sakkoztatok?

Szerintem csak nem akar veled lefeküdni, nem vonzódik hozzád, de ezt nem mondja ki így nyíltan, inkább kifogásokat keres, hogy ne kelljen lefeküdnie veled. Egy 19 éves lány már kb. ki van éhezve a szexre, de ő mégsem fekszik le veled, ennek csak lehet valami oka. Ez az ok pedig szerintem az, hogy nem tart vonzónak. Szerintem akármennyire gátlásos 3 év mégis csak elég sok, ennyi idő alatt bőven van ideje feloldódni, sőt már kezdeményezett is volna, ha nagyon akar téged. Kicsit önzőnek is tűnik. Köztudott tény, hogy a pasiknak nagyon fontos a szex. Amelyik lány képes erre, hogy évekig váratja a barátját, akit elvileg szeret, az a csaj nem normális. Ez már szinte kínzás egy pasinak. Egy nőnek is, de egy férfinak főleg. Sőt, ha jól számolom, akkor már 1 hónapja együtt éltek. Vagy már lassan több mint egy hónapja, mert nyakunkon a november. Mégis mit csináltok esténként? Akkor is a telefonját nyomkodja?

És arra is kíváncsi lennék, hogy a pettingelés során adok-kapok variáció volt-e? Vagy te csak kényeztetted, ő pedig semmi viszonzás?

Nem értem, hogy bírod eddig vele. Két fiatal között, akikben elvileg tombolnak a hormonok nincs szex?

Nézd, nem akarlak megbántani, de te is hibás vagy ebben. Más fiú már akkor hisztizik, kiakad, felháborodik (jogosan), hogy ha egy lány csak pár hónapot váratja. Biztos vagyok benne, hogy nincsenek túl nagy létszámban azok, akik tűrték volna ezt, úgy hajították volna ki, mint annak a rendje.

Nem akarlak megbántani a kérdésemmel, de úgy érzem fontos.

Azért ragaszkodsz hozzá ennyire, mert félsz hogy szakítotok akkor más lányt nem tudsz megfűzni?

Vagy egyszerűen ennyire nem látsz ki a rózsaszín ködből?

Ez férfi kínzás. 3 éven át semmi szex. Az összeköltözés után sem. Valami nincs rendben. Nem csak azért nem fekszik le veled, mert fél. Valami más is van a dologban.

És te is hibás vagy, mert hagyod ezt. Ha ennyire ragaszkodsz ehhez a lányhoz, akkor 2 dolgot tudok ajánlani.


1. Kedveskedj neki. Pl. romantikus vacsorával, vörös rózsákkal, szép szavakkal, közös (!!) habfürdővel, a kád köré tégy gyertyákat, az ágyra rózsaszirmokat szórj. A vacsi után közös fürdés, a fürdés után pedig jöhet a szex.

2. Ha a romantika sem válik be, akkor jöhet a kommunikáció. Igenis kérd számon. Mondd el, hogy neked ez már nagyon rossz, hogy 3 éve együtt vagytok és nem akar veled lefeküdni. Légy vele őszinte. Ne ingerülten kérdezd, hanem nyugodtan, türelmesen megértően.

3. Ha mindent jól csináltál és egyikkel sem vagy előrébb, sem nem szexeltetek, se nem tudtad meg miért nem akar veled szexelni, akkor sajnos csak a szakítás az utolsó lehetőség.

Testiség nélkül ez minden, csak nem párkapcsolat.

2016. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Remélem nem vagy annyira süket, hogy ezért eltartsd!
2016. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon egyszerű a válasz (mármint ha azóta nem változott semmi)

Állj úgy neki, hogy ez az utolsó hetetek együtt, mert utána megsemmisül a világ és viselkedj úgy vele mintha nem lenne holnap. Ha 1 hét után úgy érzed elfecsérled az idődet, akkor meg szakíts vele!

2017. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!