Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzodom az idosebb nok fele!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzodom az idosebb nok fele! Beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 eves fiatal ember vagyok,de tini korom ota rajottem ,h az idosebb nok sokkal jobban erdekelnek mint fiatalabb tarsaik.

Nem csak azert mert tapasztaltabbak,es megertobbek.

Hanem szeretem rajtuk latni a kort,plusz kilokat...ez mind vonzo szamomra.

Gondolok itt 30-50 eves nokre.

Volt aki azzal jott ,h nem vok normalis stb...Volt akinek tetszett ,es EN IS NEKI!

Tom hol a helyem es nem kezdenek ki idosebb novel komolyabb dologban,de nagyon tetszenek foleg mikor dolgom volt egy olyan novel.Vannak olyan idosebb nok akik fiatal koromra nem meltatnak arra ,h kapcsolatot letesitsenek velem,mivel nem gondolnak eleg erettnek,pedig ugy gondolom ,h 22 eves ember ,felnott ember,hiszek a generacios beli kulonbsegekben,de mint mondtam itt nem komoly dolgokrol van szo ,csak vonzalomrol!

Ne tessek ezert elitelni,lenezni engem.

Mindenki velemenyet meghallgatom,elsosorban a noket.

Es kivancsi lennek,h akinek tetszik a fiatalabb korosztaly,az indokolja meg ,h miert...es az is aki ellene van.

Fiatalabb,egykoruak velemenyere is kivancsi vok,bar nem hiszem ,h tudnanak ugy latni mint az idosebbek...ugy erzem ez valoban izles es kor kerdese. ☺



2016. okt. 29. 20:27
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Jo, enyhe tulzas a kifejezes, de sajnos mar ennyi idosen latom magamon, hogy nem olyan puha a borom, hogy nem olyan feszes, es mivel ez egyre rosszabb lesz, ezert irtam, h enyeszik.
2016. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül a nőiesség legjobb időszaka nemcsak külsőleg.Ne mond hogy nem szednének szét a pasik ha hagynád?:)
2016. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Azert nem minden 35 eves no jo no. En pl nagyon nem vagyok az, es nem csak a korom miatt. De van ferjem, neki nagyon tetszem. Meg ket kisfiam, nekik is :)
2016. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Mmmmm erdekes amit felvetett a 35 eves no,h anyakomplexusom van.Gondolkodtam ajta es rajottem ,h sztem nem beteg vok,es nem lelkiekben van a dolog,teljesen normalis gyermekkorom volt.Szerintem en kivancsi vagyok,tapasztalni akarok,keresem az ehez hasonlo partnereket ,es apszolute nem itelem el ugymond az enyeszo testuket mint ahogy a 35 eves no fogalmazott.

En erre bukom!

Aki pedig emlitette ,h fiatal pasija van es o abba a kategoriaba tartozik amit en felallitottam magamnak es elmondtam ,h mi tetszik....hat!! Irigyelem a pasidat ,de nagyon!!!

2016. okt. 31. 12:31
 15/36 anonim ***** válasza:
Kedves 35 éves,látod a férjednek is nagyon tetszel valamiért,és mint írtam nem csak külső,hanem belső értékekre is értem,amik korábban még esetleg nem fejlődtek ki.
2016. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Amugy ,h valaszoljak egy korabbi kerdesre.

Idosebb novel nem mennek komolyra ha 7 evnel idosebb nalam.

Nem vennem felesegul,gyerek stb...

Viszont nem vok egy mersz pasi,es mar csak ezert is fontosnak tartom , az ismerkedest barmilyen novel ha fiatal,ha nem....h kialakitsak egy barati,bizalmas kapcsot.

Ahol en elek itt legalisak a kupik es nem fogok elmenni penzert csak a sexert...keveselem.

Szeretnem a belsot is megismerni picit ,h gazdagabb legyen a dolog,h kedveljuk egymast ugy is ne csak kemai legyen.

Tobb legyen az mint aminek latszani akar!!

Tudom hol a helyem 22 evesen es melyik korosztaly valo nekem,ezert nem mennek komolyra idosebbel,viszont baratkozni annal inkabb....ferfi vagyaim mellett ugy erzem ebben van a plusz ami valoban tobbet ad a dologra,es nem csak osztonos az egesz,hanem gazdagabb.

2016. okt. 31. 12:48
 17/36 anonim ***** válasza:
Ebben igazatok van, "bolcsebbek" vagyunk :)
2016. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Úgy értem a szexben is,és nem vesztek el a részletekben.:)
2016. okt. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Meg mindig en vagyok, a ketgyerekes 35 eves :) Azt nem ertem, h ha nem akarsz egyejszakast, de nem akarsz komoly kapcsolatot sem, akkor miert nem probalsz kialakitani valamit a ketto kozott? Egy valodi kapcsolat, ami azert nem "sirig tarto". Megertem amugy, az egyejszakas silany, de tartos kapocsolat ekkora korkulonbseggel nehezen mukodik.
2016. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
35éves, miért irod hogy nagyon nem vagy jó nő? Szerintem a kérdező tartós, de nem komoly csak laza kapcsolatra gondol.
2016. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!