Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzodom az idosebb nok fele!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzodom az idosebb nok fele! Beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 eves fiatal ember vagyok,de tini korom ota rajottem ,h az idosebb nok sokkal jobban erdekelnek mint fiatalabb tarsaik.

Nem csak azert mert tapasztaltabbak,es megertobbek.

Hanem szeretem rajtuk latni a kort,plusz kilokat...ez mind vonzo szamomra.

Gondolok itt 30-50 eves nokre.

Volt aki azzal jott ,h nem vok normalis stb...Volt akinek tetszett ,es EN IS NEKI!

Tom hol a helyem es nem kezdenek ki idosebb novel komolyabb dologban,de nagyon tetszenek foleg mikor dolgom volt egy olyan novel.Vannak olyan idosebb nok akik fiatal koromra nem meltatnak arra ,h kapcsolatot letesitsenek velem,mivel nem gondolnak eleg erettnek,pedig ugy gondolom ,h 22 eves ember ,felnott ember,hiszek a generacios beli kulonbsegekben,de mint mondtam itt nem komoly dolgokrol van szo ,csak vonzalomrol!

Ne tessek ezert elitelni,lenezni engem.

Mindenki velemenyet meghallgatom,elsosorban a noket.

Es kivancsi lennek,h akinek tetszik a fiatalabb korosztaly,az indokolja meg ,h miert...es az is aki ellene van.

Fiatalabb,egykoruak velemenyere is kivancsi vok,bar nem hiszem ,h tudnanak ugy latni mint az idosebbek...ugy erzem ez valoban izles es kor kerdese. ☺



2016. okt. 29. 20:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

én is teljesen íy vagyok ezzel :)

21f

2016. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

A vonzó és szexi érett nőket nyílván nem a lepukkant háziasszonyok között fogjuk keresni -_- Én egy ügyvédi irodában dolgozom és itt aztán van egy-két brutálisan jó nő 36-42 év között.De ők aktív társasági életet élnek, tőrödnek magukkal, biztosan kozmetikushoz, stb járnak mert nagyon szép a bőrük, szebb mint egy ismerős, 23 éves anyukái,ők még nem szültek. Mindig csinosak, dögösen öltöznek, és ők már tudják, hogy kell öltözni, hogy nőiesek és szexisek legyenek egyszerre anélkül, hogy útszélisek lennének,olyan sok fiatal lány meg átesik a ló túloldalára és tényleg útszélinek öltözik.A testük is gyönyörű, vékonyak, feszesen, igazi bombázok. Persze tesznek is érte mert rendszeresen, keményen sportolnak.Szóval tenni kell a szépségért, aki karban tartja magát az formában lesz, csinos lesz,aki meg csak ül a tévé,számítógép előtt az 20 évesen is elfolyik,ez nem kor, hanem igényesség kérdése.


És kb.fél éve megismertem egy igazi istennőt,aki bizony 37 éves.De nála szebbet még soha nem láttam, olyan szép mint egy sztár *_* Igazi északi típusú, szőke szépség. Az arca a legszebb rajta,de teste is bomba, a lábai önmagukban többet érnek mint egy másik,átlagos nő.És akkor még nem beszéltünk, a csodás melleiről(nem mindenki szoptat),a formás fenekéről,(egy problémás testrészt speciális gyakorlatokkal is lehet formálni,de csak átfogó sporttal ér valamit) a sima bőréről,(van kozmetikus , vannak krémek a testápolótól a bőrradíron át az ilyen új dolgok is mint a csigakrém) az szép kezeiről, körmeiről (műköröm,manikűrös)vagy a gyönyörű, szőke hajáról(fodrász). Elmondhatom, hogy kényes vagyok a nők terén, nagyok az elvárásaim, de ő meg tudja dobogtatni a szívem, azt hiszem szerelmes vagyok belé.


A zárójeleket az itt pampogó 35 éves hölgy kedvéért tettem. Ő csak egy kötekedő, szánalmas alak, aki tudja magáról, hogy csúnya, de a fent említett tippekből feltételezem eszébe sem jutott egyik sem, mert minek. Egyszerűen gyenge ahhoz hogy változtassan, hiába tudja,hogy tré. És a saját lustasága miatt inkább ránk,férfiakra próbálja verni a balhét,hogy mi csak a 20 éveseket szeretjük és fonnyadtnak tartjuk a 30-as nőket..Nem,mert nem kell annak lenniük, 10-ből 8 nem is az csak te cseszted el az életed és mást okolsz érte. Azt próbálod ránk erőltetni, hogy a pusztán a korod, és nem az igénytelenséged miatt nem vagy vonzó. És féltékeny vagy az olyan szép nőkre , akik a korosztályod beliek.És nehogy már kiderüljön, hogy más lehet szép még 40 évesen is, te meg tuti ronda voltál már 20-on évesen is, hát elkezded itt lehordani szapulni a 30-as nőket, akik vonzóak és tesznek is érte.Betakaróztál a koroddal, hogy csak azért nem kellesz senkinek mert elmúltál 30, és féltékenységből az igényes 30-as nőket is magaddal akarod rántani,elvégre a 29 még szexi,30 már fonnyadt. Azért kapálozol hogy a férfiak hordják már le egy kicsit a 30-as nőket, hogy te jobban érezd magad. Szánalmas vagy, semmi önbecsülésed nincs, értelmes igazi nő nem beszél így magáról.Illetve magadról nyugodtan,de ne általánosságban a 30-as nőkről,mert ami te vagy, az sértés a fent említett, csinos hölgyeknek.Nem a korod, hanem a személyiséged és a külsőd állapota,amit te alakíthatsz.Elvégre egy házat is le lehet lakni rendesen,hogy egy putri legyen belőle de lehet szépen ápolni, tatarozni is, és úgy az idő múlásával csak szebb lesz. Te az előbbi vagy.

25/F

2016. nov. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Juhuuu, kedves utolso, pont a magadfajtak miatt olvasom ezt az oldalt!!!! Akik par mondatbol mar ismerni velik a masik szemelyiseget! Hol latod te, hogy irigykedem? De azt azert latom, meg a "celebeknel" is, h 30-35 korul azert csak nem olyan rugalmas a bor megjelennek a rancok, pedig a "celebek" aztan nem lepukkantak. 30 folott nem termelodik ugy a kollagen, mint huszonevesen. Es aki csini szep 30-as, arra sem irigykedem, elkepedve latom, hogy ezt olvasod ki az irasombol. Van egy gyonyoru, ketgyerekes 35 eves baratnom. Nagyon nagyra tartom ot azert, hogy igy nez ki, nem "utalom", meg "irigykedek ra", jesszus, latszik, h nem ismersz :) De bizony az emlitett baratnomnek is latom a szep szeme alatt a rancokat. Es latszik rajta, hogy nem a '90-es evekben szuletett. En fiatal korom ota problemazok az ido mulasan, nehezemre esett kiszakadni a gyerekkorbol, aztan a huszoneves korbol, sot, nehezemre esik a gyerekeim "idosodeset" is latni, hogy az egyik mar sulis, nem az en pici babam, es a masiknak is az elso szulunapi tortajat tervezgetem, elmulik a csecsemokor. A szuleim is 60 felettiek, ezeket nehezemre esik elfogadni. Nem vagyok joban az ido mulasaval. De ez, hogy en emiatt utalnek barkit! Hol olvastad ezt? Idezd legyszi! Komolyan feldobtad a napom, az ilyen kommentek miatt jarok ide katasztrofaturisanak :) (A minap volt egy no, aki a lagzira felvett egy aranylancot, es ebbol tobben tudni veltek, hogy rongyrazo proli, eszmeletlen, milyen kicsi info-morzsabol tudtok komplett jellemrajzot adni :D)

Ma se jottem ide hiaba!

2016. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Jaj es meg valami, bar ez a tobbi kommentelonek szol, nem az elozonek: pont ez az iras segitett egy picit elfogadni a koromat. Az, hogy ugyan szamomra lehangolo, hogy pl. a gyonyoru Szekeres Nora sem olyan szep feszes mar, hiaba vekony. De ez az iras megmutatta, hogy ez a problema csak az en fejemben van, nem mindenki szamara lehangolo egy ember pusztan azert, mert az elet B oldalan van:)
2016. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezzel a szánalmas kis monológgal csak megerősítetted amit már tudunk rólad. Betakarózól a koroddal és azt hiszed azért nem vagy szép mert 35 vagy, pedig azért mert igénytelen vagy. És már 4 oldalon keresztül próbálsz minket meggyőzni, hogy mindenki csúny mert te az vagy. Magán személyek között is van szép, feszes 30-40-es éveiben, csak te nem vagy az mert lusta, igénytelen, ápolatlan, akarat gyene dög vagy. Inkább lejárod a normális nőket minthogy elismerd hogy neked kellene változtatnod és te is lehetnél olyan mint ők . De egy gyenge szánalmas személyiség vagy, és jobb lenne ha megértenéd, hogy egy férfi nem fog ráncosnak és fonnyadtnak látni egy nőt, aki nem az, attól hogy te az vagy. Csak magadról beszélj, egyes számba. A korod nem felmentés attól, hogy egy semmirekellő vagy, mert sok tőled idősebb nő sima, feszes ês szép. Függetlenül attól hogy te az vagy. Ismétlem, ami te vagy az sértés egy normális 30-as nőnek. És csak a féltékenység mondatja azt veled hogy mindenki ráncos..Mindenki, aki olyan értéktelen mint te . De te 20 évesen is az voltál. Csak magat járatod itt le, nem a 30-as nőket ne szánalom.
2016. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Hehe
2016. nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!