Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzodom az idosebb nok fele!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzodom az idosebb nok fele! Beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 eves fiatal ember vagyok,de tini korom ota rajottem ,h az idosebb nok sokkal jobban erdekelnek mint fiatalabb tarsaik.

Nem csak azert mert tapasztaltabbak,es megertobbek.

Hanem szeretem rajtuk latni a kort,plusz kilokat...ez mind vonzo szamomra.

Gondolok itt 30-50 eves nokre.

Volt aki azzal jott ,h nem vok normalis stb...Volt akinek tetszett ,es EN IS NEKI!

Tom hol a helyem es nem kezdenek ki idosebb novel komolyabb dologban,de nagyon tetszenek foleg mikor dolgom volt egy olyan novel.Vannak olyan idosebb nok akik fiatal koromra nem meltatnak arra ,h kapcsolatot letesitsenek velem,mivel nem gondolnak eleg erettnek,pedig ugy gondolom ,h 22 eves ember ,felnott ember,hiszek a generacios beli kulonbsegekben,de mint mondtam itt nem komoly dolgokrol van szo ,csak vonzalomrol!

Ne tessek ezert elitelni,lenezni engem.

Mindenki velemenyet meghallgatom,elsosorban a noket.

Es kivancsi lennek,h akinek tetszik a fiatalabb korosztaly,az indokolja meg ,h miert...es az is aki ellene van.

Fiatalabb,egykoruak velemenyere is kivancsi vok,bar nem hiszem ,h tudnanak ugy latni mint az idosebbek...ugy erzem ez valoban izles es kor kerdese. ☺



2016. okt. 29. 20:27
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Pontosan!!

Tartos,de nem komolyra gondolok.

Es nem szeretnek csak alkalmi partner lenni.

Tobbet akarok,baratkozni ,ismerkedni az idosebb nokkel.

De ezt mar fentebb leirtam.

2016. nov. 1. 05:10
 22/36 anonim ***** válasza:

Igen, ezt irtam en is, hogy olyan kapcsolat, amiben lelek is van, de nem holtomiglan-holtodiglan. Mondjuk oszinten szolva nem ismerem az ilyen koru egyedulallokat, az osszes baratnom ferjezett anyuka, szoval nem tudom, ilyenkor mennyire nyitottak a nok tartos, laza kapcsolatra.

Miert nem vagyok jo no? Hat nem mindenki az! Sot, a legtoben nem azok. En sem. Igy jartam.

2016. nov. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Ezt a szepseg temat egyen valogatja,sztem eleg egy alap amivel felkeltik egymas erdeklodeset aztan ismerkednek...ahogy a szerelem is tuz ahoz ,h idovel szeretet legyen.

Visszaterve a szimpatiara,kemiara ez nagyon realtiv.

Ember,embert valogat.

2016. nov. 1. 13:29
 24/36 anonim ***** válasza:
Egyebkent tok jo nektek. Az atlag pasi a 30-40 koruli feleseget megunja, lecserelne fiatalabbra, nektek meg tok jo lesz, akkorra "erik be" az asszonykatok, es elvezitek vele az eletet :)
2016. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű:)Kifelejted hogy velünk is halad az idő,aki velünk hasonló korú az is marad:) Nem győztél meg hogy nem vagy jó nő,csak nem vagy magaddal elégedett..?A pasik talán másként látják.?:)
2016. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Aha, tehat a 20 ev korkulonbsegen van a hangsuly, nem a 30-50 even? Tehat ha ti 40 evesek lesztek, akkor a kiszemelt holgyek a 60- as korosztalybol kerulnek ki? Azt hittem, a 30-50 az orok favorit korosztaly :)

De most komolyan, ez tenyleg nem anyakomplexus?

2016. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
En ugy erzem 30,50 kozott korosztaly a favorit
2016. nov. 1. 22:09
 28/36 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi...es akk is ha 60 leszek,azert van tulzas mikor oreg egy no es mar tenyleg....latszik rajta....na igen...

Szval 30,50 az orok szepseg szamomra.

2016. nov. 1. 22:10
 29/36 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerū.Ha nem is egészen a korkülönbség, vannak kritériumok amitől egy nő igazi nő.Ès nem csak a külső.
2016. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Persze ,h a dolognak van mentalis kerdese,h mitol ferfi egy ferfi es egy no,no!...en ugy gondolom ,h ezt a viselkedest egymassal hatarozzak meg,es van az a szerepvallalas ami elvarhato egymas fele a viselkedesben.

Pl.udvarlas!

Hiszem ,h nem csak biologiailag felnott az ember mindenki a maga nemeben,hanem mentalisan is fel kell nolni a dolgokhoz.

Ami a szepseget illeti,senkit sem szabad elitelni,sajat belatasunk,izlesunk szerint valtunk szimpatiat es dontunk arrol ,h ki lesz szemukben erdekelt,amibol remenykedve talan tobb lehet.

Soha...de soha!...nem kotnem a szimpatiat a ferfihoz es a nohoz....ugy erzem ez belso ertek amivel viselkedesunkel ervenyesulhetunk a masik szamara es ezzel eggyut erezve onmagunkat is annak.

2016. nov. 1. 22:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!