Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van különbség a 2 sex között....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség a 2 sex között. Ha igen, mi? L

Figyelt kérdés
Ha azzal csinálod akit szeretsz Ha azzal csinálod akit nem szeretsz, pl 1 èjszakás. Mi a különbség,mit csináltok máskèpp ..stb. Egy tapasztalatlan lány kèrdèse.

2016. okt. 30. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
akit nem szeretsz azzal ugy mond nincs felelősség, nincs széghyenlőség, stb., igy ott több mindent is megteszel bevállalsz meg az ugyis csak 1 alkalom, jobban elengeded magad
2016. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
nekem elég kiábrándító a szex érzelmek nélkül. egyszerűen nem olyan megölelni valakit, akiért odavagy, mint csak úgy valakit, aki mindegy. ott fekszim mellettem, de igazából tökmindegy, hogy ölelem vagy sem. és pont ezért, mert nem számít tényleg vadabb lehet, de úgy vad, hogy az az egész izgalom még sincs ott. és ezt pasiként mondom.
2016. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

még #2 vagyok. de amúgy szerintem mindenki elég más. itt is láthatod a hozzászólásokból, hogy van akinek meg tök mindegy ki a másik, akkor is jó.


Szóval szerintem az vezet előre, ha magadra figyelsz. Ha vonz valami menj bele, ha meg nem, akkor ne. Mindegy más, hogy szokta.

2016. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél lehet fergeteges orgazmusod ha legalább az egyik fél tapasztalt. A csók szerelemben több töltetet ad nem csak vágy fokozó. Hosszú kapcsolatban jobban rá tudsz hangolódni a másikra bár ha nagy a rutin egy éjszakásban is lehet. Viszont egy idegennel mindig izgalmasabb mint mikor sok év után már unod a másikat hiába a szerelem. 39f
2016. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!