Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is érez hasonlóképpen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez hasonlóképpen, vagy csak nekem vannak ennyire elkorcsosult nézeteim?

Figyelt kérdés

23/F vagyok, és egyáltalán nincs szükségem nők társaságára, a szexet kivéve, ami viszont megoldható bármikor egy kis pénzért cserébe. Párkapcsolatban el nem tudnám magamat képzelni, a hideg is kiráz tőle, ha rágondolok. Beszélgetni se szeretek velük igazán. Érdekes módon az idősebb nőkkel(+40) viszont könnyen szót értek.

Nem nézek ki rosszul, sportos vagyok, szóval könnyen szerezhetnék magamnak barátnőt, ha akarnék, de valamiért nem akarok. Nem a nőket hibáztatom, csak egyszerűen nem értem, hogy mi lehet velem a baj?



2016. okt. 30. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Egoista fallosz vagy
2016. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

FALLOSZ XDDDDD EZ K.VAJÓ :D


A kérdésedre valaszolva: en no vagyok,de mielott nem jottem ossze a parommal annyira el se tudtam magam kepzelni egy kapcsolatban,hogy az hihetetlen.

Nem lehet hogy felsz a kotottsegektol? Vagy hogy mondjuk unatkozni fogsz a kapcsolatodban?

El se hittem volna de 5éve egyutt vagyunk,van egy gyerekunk es osszehazasodtunk 3hete. Szerintem nincs veled gond,de egy próbát megérne,nem?

2016. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy erkorcsosult,csak csalódtál,ennyi. Túl leszel,és mégy tovább.
2016. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még soha nem volt kapcsolatom, szóval csalódnom sem kellet még soha senkiben. De valahogy nem is vágytam soha kapcsolatra.
2016. nov. 8. 18:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy takaró. Egy sima takaró. Node honnét tudjuk mi ketten, hogy mi az a dunyha? Szükségünk van-e dunyhára a túléléshez a szó nomád értelmében? Lófxt..
2016. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem termeszetes hogy igy erzel en no vagyok de enis igy voltam nem akartam komoly kapcsolatot de azert pasiztam de kb minden 2 hetbe csereltem nehogy komolyra forduljon.. Egy ido utan unalmas lesz a kaland es majd jon egy no aki levesz a labadrol.. Ezen ne idegeskedj.. En pl most 3 eve komoly kapcsolatban elek...
2016. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem csak magad szerint vagy korcs! Valószínűleg alkalmatlan vagy a párkapcsolatra! Én soha nem voltam még fizetőszolgálattal! A férfiasságom végét jelentené számomra! A szánalmasságom kezdetét! Hogy nem bírok egy nőt meghódítani! Valószínűleg nagyon felszínes ember vagy! De ne itt kérdezgess, mert itt mszinte mindenki zakkant! :-)

Menj el pszichológushoz!

2016. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindent gyakorolni kell
2016. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7,es igazad van, alkalmatlan vagyok rá, legalábbis annak érzem magam. Pedig nem vagyok rossz ember egyáltalán, olyan "igaz barát" típus vagyok. De valahogy én nem érzem úgy, hogy nekem ez kéne az életembe. És attól még nem vagyok felszínes, hogy nem szeretek nőkkel társalogni.
2016. dec. 2. 08:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi probléma nincs ezzel. Csatlakozom az elöttem szólókhoz egyszer majd jön egy szép lány ,aki megdobogtatja a szívedet VISZONT akkor sem kapcsolatra fogsz vágyni ,hanem arra a lányra és egy vele lévő kapcsoltra ;)


De szerintem ez valamilyen szinten jobb is mert akik kapcsolatra vágynak azok hajlamosabbak lejjebb adni. Amint meglátnak valakit és egy kicsit is szóba jöhet ,akkor fejvesztve rohannak aziránt a személy iránt. Bár ez leginkâbb a nőkre jellemző, mert ha nincs mellettük valaki akkor azt hiszik ,hogy nem érnek semmit kell a megerősítés. De náluk sem mindenkinek ,én is lány vagyok és nem vágyom kapcsolatra.


Szóval kérdésedre válaszolván: igen vannak(csak kevesebben mint azok kik vágynak kapcsolatra). :)


Remélem érthetően fogalmaztam meg a mondandómat :)

2016. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!