Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, vannak ilyen sztorijai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vannak ilyen sztorijaitok?

Figyelt kérdés
Amikre nem vagytok feltétlenül túl büszkék,de akkor és ott éppen belefért.Több fiúval,extrém helyszín,extrém mód,részegen,pénzért,munkáért,előnyért stb.
2016. nov. 3. 10:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nyílván nem azt kérem hogy most aztán itt mindenkinek be kell vallania élete hibáit,mindenesetre érdekelnek a "piszkos kis titkok" ha valakiben van annyi hogy névtelenül beírja:D
2016. nov. 3. 10:19
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem van én bosszúból a volt pasim legjobb barátjával... Ha akarsz többet tudni rám írhatsz...
2016. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pitbull látom második gyerekkorát éli. :D
2016. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Roadkill ***** válasza:
XD
2016. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd már azt állandóan hogy miért -.-" mi vagy te papagály? xddddddddddd
2016. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszer részegen egy buliban táncoltam osztálytársammal. Eléggé bevoltunk mindketten, dörzsölködtünk egymáshoz, kevertem neki, végül még azt is hagytam neki, hogy benyúljon a bugyimba. Végül az lett a vége, hogy szobára mentünk és közösen masztiztunk (ő meg akart dugni, de annyira magamnál voltam, hogy azt nem hagytam). Nem vagyok valami büszke az esetre.
2016. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Nos ha van is ilyen és nem büszke rá akkor pont nem fogja ki teregetni hogy miket csinált.. Mert ez csak az Ő szégyen foltja ami nem tartozik másra... Amit szégyenlünk azt nem tárjuk ki a nagyvilág elé.. Miért is tennénk?azért hogy bélyeget nyomjanak ránk? Nem hiába nem mondja el ezeket a dolgokat az ember hanem megtarja magának.. 22 L
2016. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak erre fogja kiverni.
2016. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elmentem a barátommal fürdeni egy strandra mikor még a kapcsolat elején voltunk. Elmentünk átöltözni a vége az lett hogy egy órát a fülkében voltunk és csomó ember mászkált odakint körülöttünk :D izgi volt. Meg moziban kis ez-az kézzel.. egyszer észrevettek fiatalabb lányok a barátom pedig közben integetett nekik. Ne az igazán ciki volt.
2016. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bátrak a lányok, hogy bevállalják a sztorit és nem tartanak a leszólásoktól...
2016. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!