Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, vannak ilyen sztorijai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vannak ilyen sztorijaitok?

Figyelt kérdés
Amikre nem vagytok feltétlenül túl büszkék,de akkor és ott éppen belefért.Több fiúval,extrém helyszín,extrém mód,részegen,pénzért,munkáért,előnyért stb.
2016. nov. 3. 10:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
egy sráccal 2x izéltem, és nem voltunk együtt. nekem ez cinkes.
2016. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hat eleg sok volt...

egyszer siettem buszhoz (nem az en napom volt) leallt szakadni az eso es el csusztam valahogy nem lettem saros csak tiszta viz elhagytam a penztarcam gondolom mikor el estem a buszon vettem volna meg a jegyem tarca sehol hatam mogott egy csavo kifizette nekem a jegyemet meg koszontem neki leult mellem vegul megujjazott a buszon mivel kifizette a jegyemet utana iszonyat rosszul ereztem magam hogy vad idegen meg ujjazott es elveztem is szerencsere utolso jarat volt es senki se volt a buszon hatul...


aztan volt egy buli ahol oszi tarsam batyaval tancoltam megjegyezte hogy nagyon szep a szemem utana lentebb tekintett elegge mely dekoltazsom volt abban a bizonyos mini ruhaban megkerdezte hogy megfoghatja-e mondtam hogy persze nehany feles es fel liter bor utan mit is mondana egy lany... aztan azt vettem eszre hogy gatyajaban matatok mindenki kozott a tanc reszen konkretan kivertem neki majd az oszi tarsam neki a tesoja simogatta a seggem kozben folyamatosan pialtunk nagyon elveztem hogy uristen ket csavo.... tobb nem volt azon kivul hogy tapiztak halistennek.... de van meg 1000 folt sztorim masnap nagyon megviselt

2016. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!