Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Milyen ciki sztorijait...

Lányok! Milyen ciki sztorijaitok vannak vécézéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2016. febr. 14. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
A repülőtéren a csatlakozásra várva elmentem a mosdóba és a ruhámat hátul véletlenül beleakasztottam a harisnyámba, tehát a seggem gyönyörűen látszott bugyistul-mindenestül. Nem tudom, meddig járkáltam így, míg észrevettem és megigazítottam. A ciki az, hogy munkaügyben repültem a (férfi) főnökömmel, aki gondolom nem mert szólni, vagy nem tudta, hogyan kellene tálalni, de alkalma az volt rendesen, hogy megnézhesse a sejhajom.
2016. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
#1 szerintem csak nem akart szólni :)
2016. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Gimiben kolis voltam és véletlen bezártam magam a vécéfülkébe. Beragadt az ajtó, vagy nem tudom, és senki nem volt bent rajtam kívül, úgyhogy felülről kellett kimásznom.

Tavaly meg a lakótársam zárta be magát a közös albérletünkben és a szomszédot kellett áthívnom, aki feszítővassal barmolta szét az egész ajtókeretet, mire kiszabadult :D

2016. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Én egyszer 1.-ben elmentem wc-re és mikor bementem, láttam, hogy ott áll 3 felsős lány. Bementem az egyik fülkébe és hallottam, hogy ők addig valamit ott sugdolóznak meg vihognak, nem tudtam, hogy mit. Aztán amikor ki akartam menni, nem nyilt ki az ajtó és hiába rángattam meg forditgattam oda-vissza a zárat, úgy se tudtam kimenni. Úgyhogy a wc-ajtó alatti résen kellett kicsúsznom a büdös, koszos, hugyos földön, ők meg még mindig ott álltak és majd' meghaltak a röhögéstől. És láttam, hogy kivülről direkt zártak be, mert a wc-ajtók zárján kivülről volt egy bemélyedés, amibe ha beleraktak egy pénzérmét, ki vagy be lehetett csukni az ajtókat, csak egy kicsit már meg volt lazulva a zár és ha kivülről bezárták az ajtót, belülről nem lehetett kinyitni. Szóval gyorsan visszaszaladtam az osztályterembe szólni a tanárnak, hogy pár felsős lány bezárt a wc-be, de mire a tanár bement a mosdóba, már elmentek..
2016. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Én gimibe mikor elmentem wc-re akkor a tornacipőmre ragadt egy darab wc papír csík amit nem vettem észre,csak hallottam,hogy nevetnek. Mivel 3 wc volt mindig sor volt szünetben szóval 10-en ezt tuti látták. Egy ismerősöm szólt,hogy wc papír ragadt a cipőmre. Utána tudtam,hogy ezen nevetnek. Kellemetlen volt.


De volt olyan is,hogy pisilek és véletlenül pukiztam is. Síri csend volt. Szerencsére 3 wc közül nem hinném,hogy tudták,hogy honnan jött a puki,de nevettek. Nekem meg azért kellemetlen volt.



Volt,hogy kopogok 2x!! Nem szólal meg senki,benyitok.Erre egy lány bent volt és mondta foglalt,de üvöltött.Pont nagy wc-zet,mert a szag megcsapott. Még mondogatta a magáét. Én meg mondtam bocsiii,de 2x kopogtam,csak basztál megszólalni.Akkor csendben maradt.


Ezekre emlékszem :D

2016. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Suliba rám nyitottak a vécén és röhögtek. Felsőbe viszont bent bandáztunk a vécében és bejött egy kis alsós sz arni. Nagyon kiröhögtük, amikor kijött égett szegényke.
2016. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt a rányitós fajtából, hogy én voltam a fülkében, ráadásul épp tampont cseréltem... kopognak, kiszólok, foglalt, ere feltépik az ajtót... be volt húzva a retesz, de olyan rántott rajta a kiscsaj, hogy kinyílt simán. Égtem én is, de főleg ő, bezárta az ajtót én meg kiabáltam neki, hogy miért kopogsz, ha nem érdekel a válasz, ráadásul 20 fülkéből vagy 10nek még az ajtaja is nyitva volt, tárva, erre az egyetlen zárt és foglalt fülkét kell betámadni...
2016. febr. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
10 évesek voltunk, elválaszthatatlan barátnők, olyannyira, hogy egy wc-be tojtunk. Viccből le se húztuk egymás "végtermékét", szóval a három kiadós adag eldugította a wc-t. Másnap, amikor a tanítónő kérdezte, hogy hogyan lehetségez ez, csak úgy égett a pofánk. Egy táborban volt ez.
2016. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!