Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségek/barátnők, tartós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek/barátnők, tartós kapcsolatban hogyan viseltétek, ha a párotok pénisze kicsi?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy akik tartós kapcsolatban, vagy házasságban vannak egy kis péniszű férfival, ti elégedettek vagytok vele? Milyenek az együttlétek? Nincsen hiányérzetetek? Szakítottatok, váltatok el erre vonatkoztatva, esetleg csaltátok már meg emiatt a párotokat, mert nagyra vágytatok? Kicsi alatt 10-12 centit értek. Köszi a válaszokat.

2016. nov. 6. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
szeritned miért van ennyi válás? :)
2016. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Csodálatos. Egyedül a mostani párom képes spriccelős orgazmust okozni nekem és vele élvezem a legjobban. 22 L
2016. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
utolsó .és mekkora van neki?
2016. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Akinek a mérete nem felel meg, azzal nem kezdek tartós kapcsolatba, házasság szóba se kerül.

Ha összeházasodtak, leéltek több évet együtt, akkor arra hivatkozva szakítani, hogy "túl kicsi", csak kifogás, és nem akarj elmondani a valódi okot.

2016. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

C"sodálatos. Egyedül a mostani párom képes spriccelős orgazmust"


Szinte gondoltam :)

2016. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Érdekes, csak ő egyedül írogat ilyemiket a kisfarkú topichoz, az összes többi nő megírja az igazságot ezekről a használhatatlan selejt méretecskékről. Amúgy az 1-es válaszolónak is igaza, simán elválnak az ilyen selejtektől. de a legtöbb össze sem házasodik kisfarkúakkal.
2016. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
42%-os biztos voltam benne, hogy megjelensz itt, de nem a te véleményedre vagyok kíváncsi. Mindegy egyes hasonló kérdés alá te írod le pont ezeket a szövegeket, viszont engem nem a tied, hanem a nők véleménye érdekel.
2016. nov. 6. 15:11
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Figyelj már öreg. Úgy látszik te is olvasod azokat a kérdéseket ahova én írok.. fogadd el, hogy a kis farkaddal egy nőt sem fogsz kielégíteni teljesen. Tudom az én véleményem nem számít, de ez így is többet és mint 10 hazug nőé. na pá
2016. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

Ma már minden ekörül forog, de van benne igazság.

Nekem volt, hogy a mérete miatt le sem feküdtünk, vagy szakítottunk.

Érdekes, de véleményem szerint a nagyobb szerszámmal rendelkező pasik étvágya is nagyobb.


Nekem volt olyan párkapcsolatom, ahol kb 15 cm volt a pénisze, és az étvágya is elég alacsony volt, velem ellentétben! Én állandóan maceráltam, izgattam, meg is mondtam neki, kerek perec, hogy kívánom, és akarom, most!

De ő ezzel nem törődött.


Volt olyan akinek 20 cm volt a férfiassága, vele egy álom volt a szex. A legjobb volt!

(sajnos azért szakítottunk, mert rájöttünk, mindketten mást várunk az élettől)

25/L

2016. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kis bohóccal is lehet nagycirkuszt csinálni. :-)
2016. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!