Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért rak ki ilyeneket a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rak ki ilyeneket a facebookjára?

Figyelt kérdés
Barátnömmel egy éve vagyunk együtt.Nyáron volt egy kisebb mosolyszünet az én hibámból,és aközben ő beszélgetett(kavartak,de nem volt semmi csak beszéd,randi se) egy sráccal.Utána mi újra kibékültünk és most minden oké.De ami érdekes számomra hogy a facebookjára meg olyan számokat rakk ki mint pl az Alvin és a mokusoktól a Paraszt vagy Az életben nem lehet tiéd.Miért oszthat,hallgathat ilyeneket?

2016. nov. 7. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Most komolyan az a legnagyobb problémád hogy mit oszt meg? Komolyan mondom szomorú hogy mindenki a Facebook -on éli az életét és az számít hogy mi kerül az üzenőfalra vagy bárhova.. 22 L
2016. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 October15 ***** válasza:
92%

Hmm valszeg azért mert van zenei ízlése?:D

Ha már a Road - A fűben-nél tart akkor csörögjön rám. :P


24F

2016. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ên pl a szakitós dalokat szeretem hallgatni,pedig van párom. Csak egyszerűen jó a szövege.
2016. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát megtaláltam a beszélgetésüket,újra beszélnek....állitolag nem foglalkozok vele eleget,szeret de neki ez nem elég.azt írta a srácnak hogy nem közömbös neki,meg bárcsak hamarabb találkoztak volna,folyton dicsérik egymást,képeket küldözgetnet(régieket) magukról egymásnak,meg azt írta neki a srác hogy hadjon ott,a nőm meg hogy neki nincs ereje veszekedni ,túl sokat bántották már...
2016. dec. 8. 15:40
 5/15 anonim ***** válasza:

Miért olvastad el az üzeneteiket? Ez privát dolog...

De ha ennyire bánt a dolog, beszélj róla a barátnőddel... A kommunikáció még mindig fontos!

2016. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

legalább jó a zenei ízlése :D imádom az alvint, ezt a csajt én kéne dugjam helyetted


hány évesek vagytok amúgy?

2016. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Dobd ki a csajt.
2016. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
29. Mert kiváncsi voltam mi a baja .de ez nekenmn féj,nemtudom mi lesz így
2016. dec. 8. 17:04
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

El tudom képzelni mennyit bántottak egy 20 on éves csajt... komolyan mintha egy élet szörnyű terhe nyomná a vállát..

A nőd szeret drámázni és talált egy harmadik szereplőt az èletèbe akitől több figyelmet kap mint tőled...


Jó tanács: óvakodj a drámakirálynőktől... és nem "hadjuk" hanem hagyjuk... ettől mindig kiráz a hideg

2016. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hm. Hát először is sajnálom.:(

Nekem sem esne jól, ha a párom valakinek ilyet írkálna. Másodszor, te ott vagy neki egy biztos pont, azért nem hagy el, de megtenné.. Ha valakit teljes szívedből szeretsz rá sem nézel másra, nem hogy írkáltok. Én hagynám a csajt.

Viszont a zenei ízlése valóban jó.:D

2016. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!