Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért rak ki ilyeneket a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rak ki ilyeneket a facebookjára?

Figyelt kérdés
Barátnömmel egy éve vagyunk együtt.Nyáron volt egy kisebb mosolyszünet az én hibámból,és aközben ő beszélgetett(kavartak,de nem volt semmi csak beszéd,randi se) egy sráccal.Utána mi újra kibékültünk és most minden oké.De ami érdekes számomra hogy a facebookjára meg olyan számokat rakk ki mint pl az Alvin és a mokusoktól a Paraszt vagy Az életben nem lehet tiéd.Miért oszthat,hallgathat ilyeneket?

2016. nov. 7. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy komolyabb kapcsolatom volt egész életembe, és nem volt facebookozós a csaj, legalább is sokáig.

Tudtam a facet, de nem beszélt senkivel.

Csak mikor már szét téptek minket, eltiltották tőlem, hol ott joga nem lett volna nagyon az apjának (meghalt az anyja, ő hagyta hogy velem legyen a lány)..

szóval én is láttam olyan dolgokat, ami nagyon bántott.

Konkrétan, még engem csókolt a csaj, meg le is feküdt velem, de már az unokabátyjának olyanokat írt, hogy vannak srácok akik bejönnek neki és hogy de jó lett volna ezzel ismerkedni, de jó lett volna azt megcsókolni. Lehet hogy magánszféra, de ha nem olvasok bele, nem tudom meg, hogy ilyen a barátnőm.

Ezért nem tudok már bízni soha többé senkiben.

2017. márc. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is minimum csinálj balhét. Miért vagy egy ilyen csajjal?
2017. márc. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmű ,igazuk van a többieknek is ,most hagyd ott mert tényleg csak egy biztos pont vagy neki ,ha nem hagyod ott majd megteszi ő veled amikor kicsit jobban összejönnek a másik sraccal és mar érzi ,hogy ott alakul valami biztos ,igyis elfog hagyni .Ez a lány nem szeret téged ,hidd el!!!

31/F

2017. márc. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na miert emeltetted ki a kérdést? Van Vmi fejlemény?
2017. márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
már megint én vagyok a paraszt,olanokat oszt meg hogy alvin - paraszt meg junkies - mese,meg likeolgat hogy aki veled akar lenni az tesz érte,beszélgetnek megint ,azt írta engem szeret de vele lenne boldog...
2017. márc. 11. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!