Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy ilyeneket álmodok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ilyeneket álmodok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azt álmodtam hogy 2 pasival szexelek egy hotel szobában valahol vidèken, az álmomban mindkèt pasi ismeretlen volt ami rendesen felizgatott, ès most egy20 perce atom nedvesen ebredtem...

Ez normalis??

L/20



2016. nov. 8. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Kivagy éhezve mint az állat. Ilyenkor teljesen normális, és gondolom izgat is a többes gondolata valamilyen szinten. :)

22F

2016. nov. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, mindenkivel előfordul az ilyen :) inkább élvezni kell mint hogy meglepődni rajta. Az álmainkat a legtöbbször nem értjük (már ha emlékszünk rájuk) nem tudhatjuk hogy miért is álmodtuk pont azt amit. De a élénk fantáziájú emberek előnyben vannak, az ő álmaikban minden előfordulhat és még lehet hogy értik is miért.
2016. nov. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Hát még milyen lucsoknedves lettél volna, ha kiderült volna hogy én dugtalak közbe ;)
2016. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

El kell mondjam hogy az álmokat soha sem szó szerint kell érteni.

Van mindennek átvitt értelme.

Pl szex az álmodban az törődés a valóságban, vagy gyengédség, ami ugyebár a szex alapja.

A két pasis szex jelentheti azt, hogy összességében több szeretetre, vagy több odafigyelésre, vagy ilyesmi érzelmi dologra vágysz. Ne annyira amennyit átlagosnak tartasz, te többet szeretnél.

A látvány és átélés ami az álom látványát,élményét átélve ért, az izgatott fel, hogy nedves legyél.

Ha szó szerint érted a dolgokat, nagyon nagy butaság.

2016. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ :)
2016. nov. 8. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Álmainkban vágyainkat, félelmeinket, a napi történéseket dolgozzuk fel, néha ezeket abszolút egybegyúrva.
2016. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem teljesen normális, mindenkivel előfordul az ilyen :)"

Na, ez így, ebben a formában nem igaz. Én pl még sohasem álmodtam azt, hogy 2 pasival szexelek egy hotelszobában valahol vidéken. :-))

57F

2016. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!