Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuális vagyok? MMORPG-z...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális vagyok? MMORPG-zés közben ismertem meg egy 15 éves meleg fiút. Nagyon tetszik és nagyon kedves.23 vagyok. Sok barátnőm volt már. Marha jó csajokkal szexelni. De valahogy itt mást érzek. Nem kifejezetten szexvágyat hanem sokkal többet.

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát igazából több dologra is gondoltam miközben olvastam a kérdésed: A srác szerelmes beléd? Ha igen, akkor tudja hogy 23 vagy? Elmondtad neki hogy milyen érzéseid vannak?

Ha volt már barátnőd, akkor egészen egyszerűen csak annyit tudok mondani hogy biszexuális vagy.

2015. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a srác szerintem nagyon NAGYON kedvel engem. szinte mindig velem akar beszélgetni. találkozni csak 3x sikerült eddig. de marhára közvetlen és nagyon kedves volt. tudja hogy hány éves vagyok de őt nem zavarja. szerinte szexi egy idősebb pasi.
2015. dec. 5. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz csajokkal szexleni akkor nem vagy homoszexuális. De szerintem biszex vagy, és ha úgy érzitek kipróbálhatjátok magatokat.
2015. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha csak tetszenek neked benne pl a belső tulajdonságai, illetve a külsők, képes lennél szerelmes lenni belé de nem érzel szexvágyat, akkor te nem vagy se hetero, se homo, se bi, te barátocskám bi-romantikus vagy szerintem. :D És szerintem menj bele ha közeledik :) Egy fiú sokszor kedvesebb, rendesebb, és jobban értékel téged mint egy lány. És, mit árthat neked ez? :)
2015. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
84%
Melyik Játékal játszotál?
2015. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz homoszexuális, biszexuális, tök mindegy. A fontos, hogy olyan dolgot csinálj ami jól esik és ami felizgatja a lelkedet nem csak a lábad közét. Olyan rövid az élet, hogy ne azzal foglalkozz majd, ki mit gondol hiszen ez csak rád tartozik nem kell elmondanod senkinek. Az, hogy ha valaki iránt ilyet érzel az nem bűn, ne érezd magad feszélyezve ilyesmitől. Úgy helyzet új dolgok. Ettől még nem biztos, hogy össze is jön a dolog, de ha ilyesmi érdekel, akkor mesterségesen nehogy elnyomd magadban mert ez személyiség torzuláshoz vezet későbbiekben. Légy önmagad, ha az (is) érdekel akkor hagyd kibontakozni, hogy érdekeljen. Ajánlok figyelmedbe pár filmet amit nézz meg! Viharsarok, Imák bobbyért, szerelmünk lapjai, a felolvasó, brokeback mountain, kiemelten esetleg a Shelter, Shortbus. Ha ezeket megnézed, talán csak egy hajszállal de jobban megvilágíthatod magadban mennyire de mennyire színes ez a világ, és semmi sem abnormális ami boldoggá teszi az embert. Sok sikert a saját lelked felfedezésének útján!
2015. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Első vagyok. Van valami fejlemény az ügyben? :)
2016. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!