Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akiket kifejezetten izgat vagy tetszik a kisebb pénisz?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a valaszokat:) kort és nemet h ha kérhetem :)
2015. okt. 15. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
hehheee nincs olyan tuti :DD 82/N
2015. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ezt az ertelmes es hasznos valaszt nagyon aranyos toled! :)
2015. okt. 15. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az h izgat nem hiszem. Inkabb olyan lanyok akik ezt elfogadjak es nem koppintjak a pasit ez vegett. Hanem olyan pozokat keresnek ami mindkettojuknek elvezetet tud nyujtani :) 24l
2015. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Mi is köszönjük szépen ezt az értelmes és hasznos kérdést! (ironizáltam, ha esteleg nem vennéd észre a szmájlijaidtól)


A választ meg te is tudod: nincs olyan lány akit ez izgatna. Mindegyik az átlagosat szereti, illetve van aki a nagyot. Kicsit max. ha szervi baja van. De ez 10000-ből 1. Vagy ha rohadtul szerelmes. De van egy rossz hírem. A szerelem elmúlik. Vele együtt a kiskukid nem létező varázsa is...

2015. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
És olyan férfi van, aki a f.-t nem méregeti, hanem használja????? Miért nem fogjátok fel, hogy nincs kicsi pénisz, meg tág pi.a sincsen, mindenkinek akkora a nemiszerve amilyet a jóisten adott, mindenkinek megvan a párja, ahogy a nemi szerveknek is, keresgélj, ne hisztizz, hogy neked csak ekkora meg amakkora, ami lehet nem is olyan kicsi, csak bemeséled magadnak....... Most van egy pasi az életemben, akibe első látásra beleestem szó szerint rendesen, úgy nyomult mint a tank, mikor áthivtam, akkor meg hozzám se mert érni, mert hogy neki kicsi van.... Kényeztettem mindenhogy mert nekem igenis nagyon tetszett a farka, nem 40cm, az tény, de konkretan nem érdekel mekkora, szép formás, kényeztetni az összeset lehet!!!!! És meg fel is állt neki, olyan kemény lett mint a beton, és be is dugta, és isteni volt, és nem hiszi el, pedig még nyögtem is, mindent csináltam. Na ezek után nem mert keresni engem, menekül előlem, tőlem, a nőtöl aki nem játszotta meg hogy elélvez, hanem vállaltam hogy az igaz nem sikerült rövid ido alatt, de élveztem!!! És eszem ágába sem volt kiröhögni egyáltalán, viszont azt már gáznak találom, hogy mindezek ellenére hogy simán járnék vele és szivesen tanitgatnám, elkerül mert fél, mert neki "csak 15cm" ..................................
2015. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ahogy megboldogult nagyapám mondta régen kis f.asz nincs csak nagy kéz meg tág p.ina XD :'D
2015. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nincs ilyen lány?😃
2018. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!