Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lefeküdjek vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés

A barátommal most tervezzük az első szexet már nagyon sokszor volt velem az hogy felkeltem reggel és azt mondtam hogy ma mehet aztán másnap meg azt hogy félek


Már egy ideje úgy vagyok vele hogy mehet de félek megbánom vagy nem tudom...


Tudok esetleg valami tanácsot hogy hogy lehetne ezen segíteni hogy ne féljek annyira?


2016. nov. 8. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A félés mindig ott van az emberben. Én is féltem addig a pillanatig egészen, amíg belém nem rakta.


A félés normális, nincs azzal baj. A pánik-szintű féléssel van már gond, amikor belebutul az ember a félelembe. De ilyen 10-ből 1 emberrel fordul elő kb.


Normális ha félsz, semmi baj :)

2016. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak az ismeretlentol felsz. Ha szeretittek egymast es megbizol benne nem lehet baj. Mond neki legyen ovatos es a vedekezest el ne felejtsetek!!!
2016. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg nem illetek őssze... azért visszakozol mindig mert tudod hogy nem lesz hosszú kapcsolat és tudod hogy nem ő az igazi... ennyi a bajod
2016. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább velem feküdj le :)
2016. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éretlen pi*a vagy Menj vissza babázni.
2016. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!