Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket milyen jó reklmokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket milyen jó reklmokkal bombáz ez a szexualitás témakör?

Figyelt kérdés

Én ilyeneket tapasztalok mostanság:

"Vegyen Gázrezsót ma csak 4190'Ft"itt egy kis gázrezsó pörög és vibrál

"Növelje teljesítményét egy egyszerű trükkel amit az orvosok nem mondanak meg"/illetve ennek e Falloszos verzióját És akkor képnek van egy nagyfarkú csávó (LOL)

Aztán persze a szexpartnerkeresők mint pl. Találja meg még ma a párját stb..

Néha néha egy egy autó hirdetés pl. Mobile..de

Aztán gyakran valami masszazslnyok a következő felirattal villog állandóan "CSAK VALÓDI KÉPEK" ez is lol

Aztán persze 59 ezer forintot keres naponta othonról ez az idős nő tudja meg hogyan még MA/ennek az eurós változata is

És nemutolsó sorban még a percenként 106 kalóriát fogyhat ezzel a titkos módszerrel..

Mielőtt kérdezné valaki hogy miért nem használok ADblockot csak azért mert némha be-be jön egy-egy olyan reklám hogy szinte besírok rajta..

Ti mivel szoktatok találkozni ? :D



2016. nov. 12. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Te be vagy rúgva?
2016. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Potencianövelő, masszázslányok és valami vaginális izgató kütyü. Én adblock nélkül nem is vagyok hajlandó netezni. Nem bírom a 6 felugró ablakot és hogy minden tartalom eltűnik a reklámoktól.
2016. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Gondoskodj már most gyermeked jövőjéről!

Nyiss Fundimini gyerekszámlát"

Tudják,hol kell hirdetni:D

2016. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

uBlock Origin 1.9.16

blokkolt lekérések


ezen a lapon


10 vagy 71%


telepítés óta


823 929 vagy 27%

domain csatlakozik


1, összesen: 4

2016. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem semmilyennel, hála az adblocknak :D.
2016. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!