Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretőt tartani a komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőt tartani a komoly barátnő mellett. Van olyan lány akit nem zavarna ha pasijának szeretője lenne? Egy iymerősöm így van a feleségével, a nő tud óla, hogy van mégegy nő a képben.

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Én ""sajnos"" elitélem a hárem tartást...persze vannak olyan szabadelvű, máshogy gondolkodók, akik lefektetik az elején, hogy 'együtt vannak', de egyébként bárki bárkivel csinálhatja. Remélem az említett feleség is rendesen odatartja másnak és megkapja azt, ami jár neki és nem csak a 'férj' az, aki félredug.
2016. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Biztosan van olyan lány, akit ez nem zavar, mert például ő is tart szeretőt, vagy nem akar szexelni, és elfogadja, hogy a pasijának szüksége van a szexre. Bár, én nem tudnám elfogadni, hogy valaki szeretőt tartson mellettem, nem gondolkodunk egyformán.
2016. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Normális nő / lány nem tolerálná ezt. De szerintem fordított esetben sem. Kivéve ha Nyílt kapcsolatban vannak vagy Nyílt házasságban.. Ami azt jelenti hogy mind a két félnek megengedett a félrekúrás!!! Én személy szerint nem tűrném el. Haza jön a szeretőjétől és még képes lenne a szembe nézni és azt mondani hogy " Szeretlek " meg még utána velem is Ágyba bújni és szexelni.. Köszönöm szépen de ebből nem kérek...
2016. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én el tudnám képzelni, ha nem szeretném a pasit, csak úgy éldegélnénk együtt mint a lakótársak, vagy ha csak egy szexkapcsolatnak érezném a dolgot. Persze kifelé azt mutatnám, hogy szeretem meg kapcsolatot színlelnék, de amúgy hidegen hagyna, hogy kivel dug, csak húzzon gumit.
2016. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni,hogy normális,értelmes,értékes nő úgy tenne lapátra mint egy kutyát, de normális nő le sem állna veled. Amúgy miért van szükséged ilyen pótcselekvésekre, ahhoz hogy férfinak érezd magad? Ilyen ronda vagy? Esetleg mikropénisz? Netán nulla teljesítmény, nem áll fel? Hát,igen,egy igazi nőnek teljesítmény kell mind az ágyban,mind érzelmileg,mind szellemileg.Gondolom egyikben sem vagy erős. Na minegy,majd találsz magadnak egy retkes,szakadt riherongyot akinek jó leszel,és ő talán meg is engedi majd hogy egy másik ilyet kúrogass, de ne a NŐK között keresgélj,hanem a nyócba, vagy a majmok között.
2016. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az átkozódásokat inkább mellőzzék a hozzászólók.
2016. nov. 13. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont úgy vagyok a férjemmel, ahogy a 4-es leírta...

Pont ma akarok rákérdezni, hogy van-e valakije. Remélem azt válaszolja, hogy igen, aztán soha többet nem kell szétnyitnom neki a lábam és a válókeresetet is be tudom adni

2016. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

átéltem már. nem tudok ellene mit tenni. ha újra lenne kapcsolatom, megengedném, mivel kénytelen volnék. nem lenne jó, meg faja, de más választásom nem lenne, ha tényleg szerelmes lennék.

23L

2016. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!