Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nőhöz hogyan lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nőhöz hogyan lehetne közeledni, úgy hogy ne legyek szánalmas?

Figyelt kérdés

25/F vagyok, és valamiért azt érzem, hogy egyre többször megnéznek a 30-40 fölötti nők.

Nem lenne ellenemre egy ilyen "kapcsolat" még ha nem szexelünk, meg nem lesz komolyabb valami, akkor sem.

Sajna fogalmam sincs hogyan kellene hozzákezdenem.

Korombeli meg fiatalabb csajoknál simán veszem viccesre a dolgot, de idősebbeknél volt már hogy csak fejeket vágtak, meg éretlennek tartottak, és simán elástam magam.

Van barátnőm. éppen ezért nem akarom megcsalni, csak afféle lelki társat vagy ilyesmit keresek, és vonzanak az idősebbek ez ügyben.



2016. nov. 14. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen idős nőknek általában van gyerekekük, nincs szükségük még egyre. Lelki társnak meg ott van a saját korosztályuk. Ha nem dugni akarsz, akkor nem igazán világos, mit tudnál ADNI egy érett nőnek.
2016. nov. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
" úgy hogy ne legyek szánalmas....... csak afféle lelki társat vagy ilyesmit keresek," ??????
2016. nov. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Anyuka komplexus szagot érzek.
2016. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy vadi új bundával.:)
2016. nov. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

szóval akkor szex az ami összeköthetne ?

akkor ez valszeg nem nyert dolog lesz...

csak kíváncsi voltam.

2016. nov. 14. 08:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Van neked tököd?
2016. nov. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Végiggondoltad az esetleges áldozat szempontjait? Mit kaphat tőled?
2016. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
leesett hogy ez nem igazán lenne gyümölcsöző kapcsolat szex nélkül.
2016. nov. 14. 09:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Kezeld nőként, egyenlő partnerként. ne éreztesd vele, hogy idősebb nálad. Úgy értem, ne érezze, hogy ez a vonzódás fő oka, mint valami fétis. Közeledj hozzá úgy, mint bármelyik lányhoz aki érdekelne. Ez a titka. HA így indulsz akkor nem fog hülyének nézni és ha kölcsönös a vonzalom akkor akármi is lehet.
2016. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt:

Az első nagy probléma az, hogy van barátnőd és NEM Ő a lelki társad. Adja magát a kérdés: milyen kapcsolat ez? (ne válaszolj, ez rátok tartozik!)


Aztán meg: 25 vagyok és a párom 39. Nem a szeretőm, hanem a párom. Mi társkeresőn ismerkedtünk meg és soha senkivel nem voltam ilyen boldog. Állítása szerint ez kölcsönös. A lelki társam is egyben és mindent meg tudunk beszélni. De a történethez hozzátartozik az is, hogy én a korombéli lánykákkal nem vegyülök jól, eleve mindig is az idősebb nőkkel értettem jól szót. Nem mint ha nem tudnék velük beszélni vagy ilyesmi... de más a világkép, a világnézet. A legtöbbjüket borzasztóan életképtelennek, éretlennek érzem. Még nem tudják mit akarnak egy férfiban, nem mernek eleve úgy nekiugrani, hogy "én most komolyat akarok", hanem "majd ami alakul belőle"... és ettől nekem roppant éretlennek tűnnek.


Viszont a leírásod alapján Te magad nem tűnsz érettebbnek a korodnál semmivel sem, amivel nincs baj... és eleve nem fog rád az ÖSSZES idősebb nő férfiként tekinteni. Van a nagyszájú típus, aki "nem fog örökbefogadni egy nagy gyereket", meg van a magányos háziasszony típus, akinek csak szexre kellenél, mert otthon nem kapja meg amit keres. Aztán van a normálisabb típus aki tudja, hogy nem a korod számjegye számít, hanem az, milyen ember vagy. Ott van az elbizonytalanítható típus is, aki még sosem mert belegondolni egy ilyenbe, de izgatja a gondolat. :D

Legalábbis a tapasztaltaim alapján.

Egyébként sok 30-40-es nő néha semmivel sem érettebb, mint némely huszonéves lány, hisz ott is akadnak jóval értelmesebbek néha. Tehát mindez nem a kor, hanem intelligencia függvénye.

Vond le a konklúziót: teljesen egyénfüggő, kinél lehet esélyed! Viszont gerinctelen dolog kikezdeni valakivel, ha van párod és ez kortól független!

2016. nov. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!