Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a feleségem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dsistvan kérdése:

Hogyan vegyem rá a feleségem, hogy szeretőt tartson, hogy pasizzon?

Figyelt kérdés

Hogy, tudom segíteni abban, hogy ezt ne bűntudattal élje meg?

Természetesen sokat beszéltünk róla, és nincs is ellene, de csak ott tart, hogy ha véletlenül úgy adódik akkor belemenne, de aktívan nem tesz ezért. Valahogy fel kellene szabadítani, hogy lehet ez irányban hatni a Nőkre?



2016. nov. 16. 10:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Miért jó az neked?
2016. nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Mister E ***** válasza:
93%
Te már tartasz szeretőt, vagy szeretnél, vagy valami gond van az ágyban, vagy nyitott házasságot szeretnél, vagy mi? több infóval jobb válaszokat kaphatsz
2016. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Na még ilyen Pasit én még nem láttam aki konkrétan arra vágyik hogy a párja félremenjen... Ez neked miért jó? Vagy szeretnél így egy 3-ast vagy esetleg izgat a cuckold és néznéd ahogy a feleséged kamatyol a szeretőjével????? Nyílt házasság vagy Nyílt kapcsolatban megengedett mind két félnek a félrekúrás.. De azért ez elég dúrva hogy az a legnagyobb problémád hogy a feleséged nem dug félre.. 22 L
2016. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

2,

Én nem tartok szeretőt (de ez változhat, mindkettőnknek szabad) nem ez a motiváció, hogy ha a feleségem, akkor én is...

Igen rendben van a szex közöttünk.

Egyszerűen izgatna ha mással is szeretkezne, ha így is kiteljesedne.

2016. nov. 16. 11:08
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Milyen h.lye duma ez, h nem tud kiteljesedni? Ha mellettem nem tud, akkor keressen mást.. Te sem vagy 100-as.
2016. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
48%
Figyelj én szívesen megdugom, elmegyek vasárnap ebédre a tyúkhúsleves után felrakom az asztalra és amedig kitálalod a következő fogást, teleélvezem, aztán ameddig leszedsz és elmosogatsz, a konyhapulton is meghúzom, de ekkor már a szájába és/ a fenekébe fogok élvezni. A desszertet a puncijáról szeretném elfogyasztani előre szólok
2016. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

3,

Kinek mi a durva, kinek mi a problémája az magánügy. Kinek ez, kinek az.

Lehet, hogy Te nem érted, de ez nem változtat a helyzeten semmit. :)

Nem láttál még ilyen pasit? Ez is lehet, ha gondolod találkozzunk, és jól megnézhetsz :)

2016. nov. 16. 11:30
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Dobd fel a hármas, vagy a négyes/párcsere lehetőséget ;)
2016. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj kedves cuckold kedvelő pasi tudja ezt ésszel csinálni. Ez akkor jó ha különlegesség marad és nem helyettesíti a rendes szexet a pároddal. Inkább csak szexuális kiegészítésnek jó.

De a cuckold pasik 90%-a ilyen béta puhap*cs aki nem izgul másra csak erre, az meg marha gáz. Így megy tönkre rengeteg cuckold kapcsolat. Ha gyakrabban van mint egy vagy kéthavonta, az a kapcsolat előbb utóbb zátonyra fog kerülni.

Egyébként azt se értem miért kell valakit elítélni mert ezt szereti, ha ésszel csinálják és nagyon szoros köztetek a lelki kapocs, sokkal jobban meg is erősítheti a kapcsolatotokat, mégjobban meg fogtok bízni a másikban.

2016. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

9

Végre, valaki aki képben van :)

Pontosan ezt szeretném, hogy néha legyen egy ilyen extra élmény, élvezet, neki is nekem is. Ő élvezi a szexet, élvezi, hogy mással van, élvezi, hogy a férje tudtával... én élvezem, mert izgat ha tudom, hogy mással érzi épp jól magát.

Te kihasználnád ha a férjed feldobná ezt?

2016. nov. 16. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!