Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szép lányok! A szépségetekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok! A szépségetekkel mennyire könnyű hódítani?

Figyelt kérdés

2016. nov. 19. 14:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
A szépség relatív.. Külső megfog belső megtart.. Hiba virul valaki kívülről ha belül meg rohad!!!!! A Romlotságnak meg " bűze " van... 22 L
2016. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

nekem semmenyire :D mert ronda vagyok :D


18/L

2016. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Attól még lehet hogy izgató a tested
2016. nov. 19. 14:55
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Erre én is kíváncsi vagyok. Az egyik tipikus dolog, hogy a szép lányokhoz nem mernek odamenni a férfiak, a másik pedig, hogy a legnagyobb lúzer megy oda, mert azt hiszi, hogy esélye van, csak mert kedves volt vele a lány.
2016. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
De nagy kár hogy nem válaszolnak a szép lányok!!!!
2016. dec. 2. 12:55
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Az első válaszoló a tipikus megkeseredett csaj, aki a szépek mellett komplexusos lett. Sajnálom.


Szerintem én szép vagyok. Vannak szebbek is nálam, meg rondábbak is.

Világ életemben mindig megkaptam a legjobb pasikat, sok lány kivájta volna érte a szemem gimiben. Bármit elértem mindig, de viszonoztam is. Rengeteg barátom van, mert kedves vagyok és empatikus, sőt segítőkész is. NEM azért, mert az Oscar-díjra hajtok, hanem, mert így neveltek.


A kérdésre válaszolva: nagyon egyszerű hódítani, mert egy mosolygós, szép nővel bárki szívesen szóba elegyedik kortól és nemtől függetlenül. Onnantól meg hullik a tündérpor az illetőre és bármit elérek.

2016. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!
2016. dec. 13. 08:54
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok az a nagyon szép lány. De ahogy az előttem lévő is írta mosollyal könnyebb hódítani. De a legtöbb barátnőm még rájátszik, hogy ő nagyon magabiztos és ezek szerint ez a színjáték is segít .. :/

21/L

2016. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Hódítani? Hát, attól függ, mi számít hódításnak... Ha az, hogy mennyi fiú tart szexuálisan annyira vonzónak, hogy amolyan "megrögzött fantáziája" legyek, és mivel sokat gondol a külsőmre, azt hiszi, ez igazi szerelem, akkor könnyű. De egyébként arra, hogy valaki tényleg igazán belém szeressen, arra szerintem ugyanannyi esélyem van, mint bárki másnak, hiába nem annyira szép küllemre.
2016. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szexre nagyon konnyu talalni pasit, de a szerelem ugye mas teszta. Ott nem eleg, ha valaki csak szep. Fel is kell tudni mutatni valamit. Erett ertelmi es erzelmi intelligenciara van szukseg.
2017. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!