Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehetne kezdeni random...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne kezdeni random erekciókkal? (többi lent) 19/f

Figyelt kérdés
Tudom, hogyha úgy vesszük normàlis, de nagyon sokszor hozott már kellemetlen helyzetbe. Mint említettem teljesen random jönnek, nem kell semmi olyan dologra gondolndom. Nincs úgymond időszakhoz kötve, bár legtöbbször reggel, de ugyanúgy suliban is sokszor előfordul és számomra nagyon zavaró. Egyszer volt olyan is, hogy amikor tesi volt és öltöztünk át, akkor is felállt. Sajnos nem tudtam várni és mindenképpen neki kellett állnom átöltözni és az egyik srác észrevette. Elkezdett röhögni rajtam meg viccet csinálni belőlem. Azt hiszem ez volt életem legkellemetlenebb pillanata. Akkot is fel szokott állni, amikor pl cigizem.
2016. nov. 20. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányszor szexeltél már kb. életedben ? Megkell tanulnod uralni a kígyót
2016. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig csak kétszer, de azzal a lánnyal már nem vagyunk együtt és a kapcsolatunk sem volt túl tartós sajnos.
2016. nov. 20. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy mit röhög annyira, neki is állt már fel a farka a semmiért, mit játssza meg magát.
2016. nov. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ModAsk válasza:

Mi köze van egy random erekciónak az egyén szexuális életéhez? Talán ha gyakran kanos vagy, segíts magadon.

Amúgy meg mittudom én. Öltöztesd be és adj elő vele bábjátékot az iskolai előadóteremben.. De hülye kérdés ez. :D Felnőttél, áll a zászló, szokd meg. És ne mászkálj nejlonharisnyában, mert abban nagyon meglátszik.

2016. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szívesem segítenék rajtad :D
2016. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is segítenék, ha Budapesten vagy! Írj privit.

(Más hasonló gonddal küzdőnek is!)

2016. dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!