Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sex után mindig kimegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex után mindig kimegyek pisilni, attól még teherbe eshetek? Mindig azonnal megyek kb 30 mp után

Figyelt kérdés

számomra igy higiénikus, ez megelőzi a fertőzéseket.

a gyerek témával úgy vagyunk a férjemmel hogy ha lesz akkor örülünk neki de nem vagyunk csalodottak ha megjön a menzeszem. nem csináljuk "gyerekcsináló" pózban, és a lábamat sem polcolom fel együttlét után, tehát mi csak szeretkezünk védekezés nélkül


2016. nov. 21. 10:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az az amikor a vizsgálatokkal bizonyítják hogy meddő vagy!!! Tehát gyakorlatilag én orvosilag meddő vagyok nem lehet gyerekem közben meg itt vagyok 33 hetesen nagy pocakkal..
2016. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Édes istenem :D

Mondd, hogy csak kamu, ennyire buta nő nem létezhet. :D

2016. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

miért lennék buta ?

nem fogamzásgátlás miatt megyek mosdóba,

az a kérdéslénye hogy ezzel nem csökkentem e túlságosan a teherbeesés esélyét.

mivel 4 hónapja nem védekezünk az már kiderült hogy egyikünk sem szupertermékeny. Mármint mint pl a barátnőm ahányszor gyereket terveztek egy hónap alatt teherbe esett , az az azonnal a termékeny ciklusban , nagyon szerencsésnek tartom.

De ha nekünk mostanáig nem jött össze akkor valószínű hogy nekünk nehezebb . lehet hogy a sex utáni azonnali felkelés majd pisilés szinte nullára csökkenti egy olyan pár esélyeit akiknél alapbol kicsit nehezebb a teherbeesés

2016. nov. 21. 13:00
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség attól hogy fölkelsz és elmész pisilni nem csökken a teherbeesés esélye
2016. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ezt jó tudni :)
2016. nov. 21. 16:49
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nèha, ha mondjuk úgyis mosnád az ágyneműt, maradhatnál, esetleg ha éppen olyan kedved van párnát is tehetnél a feneked alá. Ès szintén nem görcsösen, csak nèha néha.


A többieknek üzenem, hogy a buta nő nem itt kezdödik.


A legjobbakat! :)


21/L

2017. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Na csajok mikor irtam màr terhea voktam csak mèg nem tudtam azót 12 hetes vagyok ès minden ok.ondjuk en hanyok es haldoklom. Infuzióra jàrok annyira ki vagyok szàradva de a baba jól van ☺
2017. febr. 6. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!